Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif]
Kanalların İletişim Adresleri:

TRT: aktifhat@trt.net.tr
Kanal D: izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr
Star TV: bizeyazin@startv.com.tr / izleyicitemsilcisi@startv.com.tr
CNBC-E: izleyici@cnbce.com
Bul
bu dizi işini bende çok düşünmüştüm fakat en uzunu 13 bölüm olan dizileri Türkiyede yayınlatmak gerçekten çok zor. belki cnbce gibi kanallara film yayınlattırmak daha kolay olabilir yada belki onlar böyle dizilere ilgi duyabilir ama TRT veya dier ulusal kanallar baya sorun çıkartırlar. ama imkansıız değil bence denemeliyiz Blush

Bul
evet ben de j-dramaların kısa olmalarının sorun olduğunu düşünmüştüm.
Bul
şöyle bi kaç sezonluk ve baya beğeni toplamış bişiyi yayınlatabiliriz belki HYD gibi mesela. kötü ama tanıdığım pek çok kişiye Japonya'yı ve Japonları sevdirmişliği var. ayrıca dizisi de önemli değil böyle bir projeye kalkışırsak destek buluruz illaki ^^

Bul
Bende size katılıyorum arkadaşlar böyle bir projeye destek vermeyide çok isterim ayrıca suflör'ün dediği gibi HYD dizisi ile Türkiye'deki kore severler bile Japonya'ya ısındığını farkettim ^^ Bence TRT'yi rahatsız edelim derim çünkü halkımızın çoğu TRT izliyor diğer kanalları uzakdoğu dizisi için takip ettiklerini pek sanmıyorum...
Kesinlikle doğru.Bizimde bir amaçımız var.Ve bence bu amaca uygun bir hareket bu.Her zaman elimden geleni yapacam.Arıca TRT ve Meltem tv ye e-mail atbiliriz. Big Grin
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Üzülme Evlat,
Kaybettim Sandıkların,
Kurtulduklarındır Belki.
Bul
Ben e-mail adreslerini bilmiyorum eğer bana verirseniz bugünden başlarım...
Güzel bir proje, yapmamız gereken öncelikle sesimizi duyurabilmek. 100 küsür kişi olduk burada her birimiz bir mail atsak sesimizi duyarlar diye düşünüyorum. Ülkemizde Kore dizisi yayınlamış ve yayınlıyor olan 2 kanal var. Birincisi TRT, diğeri ise Meltem TV. Meltem TV'de yayınlanacak bir Japon dizisinin büyük kitlelere ulaşabileceğini düşünmüyorum. Bu nedenle hedefimiz başta TRT olmak üzere diğer özel kanallar (Kanal D, Star TV vs.) olmalı. J-Drama'ların kısa olması konusunda haklısınız ama hafta içi her gün yerine haftada 1-2 gün yayınlayarak (aynı Japonya'da olduğu gibi) bu işin üstesinden gelebilirler. Diziler kesinlikle gündüz kuşağında değil, akşam üstü ya da akşam kuşağında yayınlanmalı düşüncesindeyim.

Bu kanalların iletişim adreslerini buraya veriyorum. Konunun başına da editliyorum. İzleyici temsilcilerine mail atmak belki daha etkili olabilir.

TRT: aktifhat@trt.net.tr
Kanal D: izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr
Star TV: bizeyazin@startv.com.tr / izleyicitemsilcisi@startv.com.tr
CNBC-E: izleyici@cnbce.com
[Resim: xPdeGf.jpg]
evet evet!! Dizi yayınlatalım. Korelileri sevmediğim için (burda seven arkadaşım varsa şimdiden özür) Koreli dizilere katlanamıyorum neden Japon dizileri yayınlanmasın hem fikirim..
[Resim: 7de692c62fbcda94de60e58ea37477d9.jpg]

''gift from God''
Bul
Ben tüm kanallara bir mail gönderdim, sizler de gönderin arkadaşlar. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif] Toruga 179 93,122 01-02-2017, Saat:07:25 PM
Son Yorum: Toruga
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 27,769 01-02-2017, Saat:01:11 PM
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,655 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 33,365 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,547 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,886 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,351 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,389 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  Japonya İstanbul Başkonsolosluğu'na Ulaşalım! [Aktif] Toruga 14 8,365 02-27-2013, Saat:11:32 AM
Son Yorum: ColdOne
  Dream TV Evdeki Ses Programında Japon Klipleri Yayınlatalım! [Aktif] glşh 74 33,565 11-16-2012, Saat:08:43 PM
Son Yorum: Zuzagi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi