Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sexy Zone Röportajları
Sexy Zone Röportajları

Bu başlık altında Sexy Zone röportajları paylaşılabilir.
 [Resim: VZZEOY.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan
Bul
Hangi hayvanlar 5 üyeye uyuyor?

Kento cevaplıyor!

Fuma → Fok

Çünkü küçüklüğümden beri foka benzediğini söylerim. Benzemiyor mu ve ayrıca davranışları da benzer değil mi?

Marius → Fil

Çünkü ayakları devasa (genişliğinde) . Eminim ki 29 cm civarında (geniş), değil mi?

Shori → Tilki

Gözleri bir şekilde tilkiyi andırıyor, değil mi? Yüz ifadeleri de benziyor.

Sou → Maymun

Uzun üst dudağı olduğundan galiba maymuna benziyor.

Ben → Köpek

Ben küçükken arkadaşlar "köpek yüze" sahip olduğumu söylediler.

---

Fuma cevaplıyor!

Kento → Sincap

Ayrıca özellikleri ile de ilgili. Sincaba benzer bir yüzü var.

Marius → Kedi

İlgilenmeniz gereken evcil bir kedi gibi, ama ayrıca evcil olmayan bir yanı olduğunu hissediyorum... Sadece kendisini dinleyen bir kedi gibi.

Shori → Tilki

Çünkü gözleri ve yüzü bir tilkiyi andırıyor.

Sou → Kapibara

Kapibaraları çok sevdiği gibi gözüküyor, her nasılsa yüzü de andırıyor.

Ben → Köpek

Arkadaşlar sık sık yüzümün köpeği andırdığını söyler.

---

Shori cevaplıyor!

Fuma → Penguen

Çünkü yüzmekte çok iyi!

Marius → Çakal

Genç çakal hissi veriyor (kurda benzeyen bir hayvan) Ve büyük olduğu için!

Kento → Tilki

Tilkiye benzeyen bir çok insan kendini çabuk değiştirebiliyorlar, ama Kento-kun sadece rol yapıyor ve önde olmakta iyi!

Sou → Kapibara

Çünkü kendi kendime "benzer" olduğunu söyletti.

Ben → Shiba Inu

Kesinlikle bir şekilde kan bağımız olduğunu düşünüyorum.

---

Sou cevaplıyor!

Shori → Dakhund

Yürüyor ve etrafta kıpır kıpır hareket ediyor, gerçekten andırıyor!

Kento → Panda

Herkesin ilgisini çektiğinde bile, huzurlu bir şekilde bambusunu rahatsız olmadan yiyecektir. Onula ilgili hiç korkutucu bir şey yok, görünüşleri çok benziyor.

Fuma → Fok

Çünkü işleri kendi düzeninde yapar ve uyumlu birisidir. Ayrıca şirin bir tarafı var, bu yüzden fok olduğunu hissettim.

Marius → Kedi

Bir şekilde ne düşündüğünü anlayamıyorum bazen his olmadığını hissediyorum. (yaptıklarında/düşündüklerinde)

Ben → Kapibara

Bana çok benzediği için açıklamaya gerek yok, değil mi? Görünüşü ve karakteri kaygısız gözüküyor.

---

Marius cevaplıyor!

Shori → Shiba Inu

Küçücük Shiba Inu görüntüsüne sahip. Adım adım dikkatlice kendi özgür iradesiyle hareket ediyormuş gibi gözüküyor, Shiba Inu'ya benzer şekilde.

Kento → Aslan

Görünüşü ve karakteri aslanınkisiyle benziyor. Bilinci mükemmel.

Fuma → Kutup ayısı

Çünkü çocukları, ailesini ve üyeleri korumakta iyi, Fuma-kun'a benzer çünkü arkadaşlarıyla iyi  ilgileniyor.

Sou → Maymun

Çünkü çok şirin. Bebek maymun gibi!

Ben → Ejderha

Çünkü ejderha yılında doğdum, Japonya'da ve Tayvan'da "Yo Seiryuu" adını kullanıyorum (adı ejderhanın kanjisi ile yazılmıştır), bana uyduğunu düşünüyorum!

---

İngilizceden Çeviri: ~Haruna~

• kagami chan
Bul
Gruptaki en ağlak üye kim?  Sad

Sou: Marius sama
Fuma: Matsushima
Shori: Marius
Kento: Shori kun
Marius: Sou chan
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
SEKAI NO OWARI • NEWS • SEXY ZONE
  • ~Haruna~
Bul
Fujigaya Taisuke X Marius Yo // duet, Mayıs'17

『Ağabey ve küçük kardeş? Grup lideri ve grup üyesi!? Çikolatadan tatlı iki adam.』

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Marius: Taipii'ye biraz el yapımı çikolata verecektim ama...

Fujigaya: Huh!? Ne oldu? Yemek isterdim.~

Marius: Bugün yine okulum olduğu için, eğer eriseydi ve artık tadı güzel olmasaydı kötü olurdu, bu yüzden getirmedim. Özür dilerim!

Fujigaya: Ah ha ha. Yine de, böyle bir şey yapmayı düşünmen çok güzel. Konumuzla alakalı olduğu için, buyur, Yeni Yıl hediyesi!

Marius: Waa~ Çok teşekkür ederim!

Fujigaya: Gerçek şu ki; bugün yeni yıla girmemizden itibaren Mari ile ilk görüşmemiz. Bunu gerçekten de sana vermek istiyordum.

Marius: Çok mutluyum! Bunu çok iyi kullanacağım.~

Fujigaya: Böyle eğlenceli bir röportaj yapmayalı çok uzun zaman oldu.~ (güler) Bir süredir yabancı bir modelle fotoğraf çekinmeyi denemek istiyordum. (Fotoğraflara bakar.) Bak, çok küçüğüm!

Marius: Ben çok büyüğüm.~!

Fujigaya: Biz tanışalı altı yıldan fazla olmuş olmalı?

Marius: O gün Taipii benimle konuştuğunda çok mutlu oldum. Beni cesaretlendirdiğin için çok teşekkür ederim.

Fujigaya: Kesinlikle seni cesaretlendirdim! (güler) Mari bir Junior olarak Kissmai'yin konserlerinde performans sergiledi. Seni o zamandan beri tanıyorum. MC sırasında, (Sato) Shori veya (Matsushima) Sou-kun ile bile yer değiştirmiş olsaydın...

Marius: Taipii'nin arkasında durmalıydım çünkü ondan mikrofonu alıyordum.

Fujigaya: Evet... bu şekilde arkadaş olabilme şansına sahip olamayacaktık.

Marius: Biliyorum. Bugün, duet-san bizim sahnede tanıştığımız zamandan fotoğraflar getirdi, çok nostaljik!

Fujigaya: O zamandan beri... Mari çok büyüdü!

Marius: Taipii'nin cildi çok soluklaştı!

Fujigaya: Ah ha ha ha ha! Dizi için çekimlerdeyken, sörf gibi şeyler yüzünden bronzlaştım. Gerçekten çok karardım.~

Marius: 17 yaşıma girdim.

Fujigaya: Sen hala bir lise öğrencisisin. Ama Mari ile yaş farkını hissedemiyorsun. Mari şirin bir erkek kardeş gibi ama haberlerden tutun film tavsiyelerine kadar ayrıca yetişkin sohbetlerimiz de var. Çok konuşmadığımı söyleyemem ama bunun sebebi dolu dolu sohbetler yapmak istememdir.

Marius: Ben de! Çok şey öğrenebilirim, sohbetler sayesinde ders çalışıyormuşum gibi, bu beni mutlu ediyor. Bu yüzden Taipii ile konuşmayı seviyorum.

Fujigaya: Bir olay hatırladım. Ben, Mari ve kuaför arasında gerçekleşti. Mari'nin konser eşyaları için fotoğraf çekildiği zamandı, saç kesimi için kuaföre gitti onunla şu şekilde danıştı, "Bundan sonra uchiwa fotoğrafları var ama kakülümü kısalttırmak istiyorum ki alnım gözüksün."

Marius: Evet! O zaman düşünüyordum ki, "Erkeksi yönüm de gözüksün istiyorum."

Fujigaya: Kuaför tarafından bir mesaj aldım, "Mari alnını göstermek istediğini söyledi. Bunun için kakülünü kısaltmayacağım, saçma olur..." şeklinde açıklama yaptı. Şöyle bir öneride bulundum; "Önemli olan onun ne istediğidir. Eğer Mari kakülünü kısalttırmak istiyorsa, o zaman kes." Sonunda fotoğraflar "biraz fazla erkeksi"ydi, bu yüzden kesilen kaküller aşağı doğru sabitlendi.

Marius: Waa, o zaman Taipii'ye danışılmış, bunu bilmiyordum.~!

Fujigaya: Uh huh, bu hikayeyi ilk anlatışım. (güler) Konu saç stilleri olunca, romantik bir ilişki olmadığı sürece, diğerlerine ne düşünmeleri gerektiğini söylememelisin. Ama, Mari bu tür şeyler hakkında düşüncelerimi soruyor. Ah~ belki, Mari'nin sevgilisi olmak nasıl olurdu, merak ediyorum…

Marius: Benimle çıkar mısın?

Fujigaya: Kesinlikle, teklif kabul edilmiştir. (güler) Onu (kızı) kıskanmam ama, bundan sonra Mari ile buluşup konuşma ihtimallerim azalırsa, sadece evde surat asarım.

Fujigaya & Marius: Ah ha ha ha ha!

Marius: Bir sevgilim olsa bile, kesinlikle temas içinde kalacağız! Ben de Taipii'yi kıskanacağımı düşünmüyorum. Yoko (Wataru) –kun ile iyi anlaşıyor olsan bile, onu "Taipii mutlu gözüküyor, çok sevindim." derken duyduğumda mutlu oluyorum.

Fujigaya: Ha ha ha. Hayran mektuplarında sık sık "Yoko-kun ve Marius ile bu kadar iyi anlaşmak nasıl bir şey?" gibi sorular alıyorum. Biz gerçekten çok mutluyuz.

Marius: Bekle! Kıskanmıştım!

Fujigaya: Huh? (güler) Kıskanmak? Ne zaman, ne zaman?

Marius: Eğlence parkındaki sürüşte Taipii'nin yanındaki koltukta oturamadığımda.

Fujigaya: "Guu Paa" (taş-kağıt) ile kararlaştırdığımız zaman.

Marius: Yoko-kun'un yanındaydım.

Fujigaya: Bundan nefret mi ettin?

Marius: Bundan nefret etmedim ama Yoko-kun aniden çığlık atıyordu, korkunçtu. (güler)

Fujigaya: Fu ha ha ha!  

Marius: İlk başta havalı görünsem de, hız treni hareket ettiğinde, aniden "Kyaa~" gibiydim, çünkü heyecanlandım.

Fujigaya:Çünkü ben de Yoko Wataru da bu tür heyecanlı insanları seviyoruz, evet. (güler) Sonradan, Wataru "Mari'nin Taisuke'ye ait olduğunu düşündüğüm için o bir kız arkadaş gibi... Onunla mesafeli olmalıyım sanki." dedi.

Marius: Ama, sonra beraber takıldığımız için Yoko-kun'u da tanıma fırsatı buldum ve gerçekten çok mutlu oldum. Ayrıca, bir TV istasyonunun koridorunda birbirimizi gördüğümüzde "Wata!!" "Mari~!" diye bağırdık ve konuşmaya başladık.

Fujigaya: Bu harika. Eğlence parkında Mari, bizim için "en ince ayrıntısına kadar" planlar yaptı, park içeriğini düzenlemek ve öğünleri zamanlamak gibi şeyler, hatasızdı. Sonradan, Wataru seni "Mari'nin bu kadar güvenilir olduğunu düşünmüyordum." şeklinde övdü.

Marius: Zamanları ayarlamak çok zordu, insanlar tuvalet aralarından dönmeyecek diye endişeleniyordum...

Fujigaya: Yaşlı arkadaşlar ortamdan çok çabuk etkilenen kişilerdir. (güler) Tuvaletlerden doğrudan çıkmıyoruz; yolun ortasında karakterlerin fotoğraflarını çekmek gibi şeyler için duruyoruz. Mari bizi bunun hakkında "Zamanı düşünüp hareket edin lütfen!" şeklinde uyarıyordu. Ben ve Wataru ikimiz de işlerimizi mükemmel yapmak isteyen türden kişileriz, bu yüzden Mari'nin tutumu bizi mutlu etti.

Marius: Wata ile iki yıl önce arkadaş olduk. Geçen sene eğlence parkına gidip oyun oynamak gibi şeyler yaptık, bu yıl da gitmek istiyorum.

Fujigaya: Doğru. Ben ve Wataru "Mari ile eğlence parkına gitmek eğlenceli!" şeklinde heyecanlanırsak, o zaman Kento (Senga) "Ben de gelmek istiyorum." der. Ama, Kento daha önce bahsettiğim "ortamdan çok kolay etkilenen" türde kişilerden olduğu için, muhtemelen Marius tarafından "Ciddiye al!" şeklinde uyarılır. Bu yüzden Wataru ile, onu "Bunu grup lideri ile görüş." diyerek kontrol ederiz. (güler)

Marius: "Grup lideri?" Ben?

Fujigaya: Mari grup lideri olduğu için ben de grup üyesiyim. Benim arkadaşlarım da, herkes mutlu. "Büyümüş Mari'ye karşı temkinli ve anlayışlı olmalısın ama bir şekilde eğlenceli, bu yüzden yine beraber gitmek istiyoruz." diyorlar.

Marius: Bir dahaki sefere Kenta-kun ile. Yaramazlık etmemeye dikkat et!

Fujigaya: Huh? Röportaj bitti? Eğlenceliydi, bu yüzden lütfen yayınlayın. Diyeceğimiz daha şey var!

Marius: Yayınlanmasını istiyorum! Ayrıca beraber yolculuğa çıkmak hakkında röportaj yapmak istiyorum!

Fujigaya: Mari öyle diyorsa...

Fujigaya & Marius: Hadi beraber yapalım.~

Kaynak: @HSJ Scans (Tumblr)
Çeviri: ~Haruna~

Biraz uzun bir röportajdı. Hatalarım varsa lütfen bildirin ki düzeltebileyim.
Beğenmeniz dileğiyle...

Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sexy Zone - Haberler Janoomma 16 4,943 09-12-2019, Saat:06:10 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi Sexy Zone Şarkısını Dinliyorsunuz? Janoomma 8 3,199 04-07-2019, Saat:07:57 PM
Son Yorum: Toruga
  Sexy Zone - Sohbet kagami chan 9 2,836 12-31-2018, Saat:06:13 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Sexy Zone - Diskografi kagami chan 3 2,751 02-07-2016, Saat:03:01 PM
Son Yorum: kagami chan
  Sexy Zone - Tanıtım Janoomma 0 1,223 03-26-2014, Saat:12:42 AM
Son Yorum: Janoomma

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi