Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bölüm Önerileriniz
(05-17-2011, Saat:01:13 PM)Visual Kei Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.The Gazette bölümü bence de gerekli. Big Grin

İsteğiniz dikkate alınacaktır, Gazette için istekler çoğaldı. Yakında açılabilir bölüm, isteklere devam edin. ;)
[Resim: xPdeGf.jpg]
Aslında forum hikayeleri olabilir Big Grin Yazacak biri olursa Big Grin Ben büyük olasılıkla yazamam ama heveslenirsen deneyebilirim Big Grin
MuCiZe ....

[Resim: 10332.gif]

Bir şeyi elde etmek istiyorsan ona eş değerde bir şey sunmalısın,
Bu simyanın eşit takas prensibidir.
Bul
(05-17-2011, Saat:06:42 PM)MUCİZE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Aslında forum hikayeleri olabilir Big Grin Yazacak biri olursa Big Grin Ben büyük olasılıkla yazamam ama heveslenirsen deneyebilirim Big Grin

Japonya ile ilgili bölümlere ağırlık vermeliyiz, forum oyunlarında o şekilde bir başlık açılabilir. ;)
Japonya'yla ilgili hikaye yazarız bizde Big Grin Gerçi üyelerden hiçbiri Japonya'ya gitmedi dimi ?
MuCiZe ....

[Resim: 10332.gif]

Bir şeyi elde etmek istiyorsan ona eş değerde bir şey sunmalısın,
Bu simyanın eşit takas prensibidir.
Bul
(03-03-2011, Saat:11:02 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(03-03-2011, Saat:11:00 PM)мiкα Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Koyu bir the Gazette fanı olarak söylüyorum; Gazette bölümü olmayan bir Japon sever topluluk, Sushisiz Japon restoranına benzer. Yani, Gazette bölümü istiyorum. Sleepy
Açılsa çok makbule geçer. Big Grin

Ben de J-Rock sanatçılarına özel bölümler açmak istiyorum, J-Rock'çılar buraya bir toplansınlar bakalım neler yapabiliriz düşünürüz. ;)

Harika fikir. Gün geçti bir çok J-Rock grup çıkıyor ve daha bilmediğimiz baya grup var. Biz tanıdıkça, burada da tanıtacağızdır. O yüzden böyle bir bölüm gerekli diye düşünüyorum smile
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
Japon Sporcular bölümünde alt konu sıkıntısı var biraz... "Diğer Sporcular" diye bir alt konu olmalı bence...
[Resim: QOJ7evi.png]
dizi ve filmler için indirme linki yerine onlıne izlenebilcek bir bölüm açılsa daha iyi olmazmı çeviri yapan arkadaşlar içinde bölüm sonunda yapacağımız yorumlar daha bir teşvik edici olur diyorum .
Bul
(09-03-2011, Saat:05:47 PM)TÜRKAN BAKIRCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.dizi ve filmler için indirme linki yerine onlıne izlenebilcek bir bölüm açılsa daha iyi olmazmı çeviri yapan arkadaşlar içinde bölüm sonunda yapacağımız yorumlar daha bir teşvik edici olur diyorum .

Zaten bizler çevirilerimize online ekliyoruz yani o konuda pek bir sıkıntımız yok smile
Dizi ve filmlerin tanıtım kısımlarına yapacağızın paylaşımlar veya indirme linkine yapacağınız yorumlarda teşvik edici olabilir diye düşünüyorum...

Ama ayrıca izleme bölümününde olması sorun olmaz smile
Bunlar da benim düşüncelerim hehe~
(08-30-2011, Saat:09:22 PM)Reikon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Harika fikir. Gün geçti bir çok J-Rock grup çıkıyor ve daha bilmediğimiz baya grup var. Biz tanıdıkça, burada da tanıtacağızdır. O yüzden böyle bir bölüm gerekli diye düşünüyorum smile

J-Rock sanatçıları için paylaşımlar J-Rock bölümünde yapılıyor. Bir gruba özel bölüm açabilmek için çok fazla istek olması ve sevenlerinin sayısının da fazla olması gerekli forumda.

(08-30-2011, Saat:09:39 PM)aybüke* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Japon Sporcular bölümünde alt konu sıkıntısı var biraz... "Diğer Sporcular" diye bir alt konu olmalı bence...

Mesaj alınmıştır, yakın zamanda halledeceğim.

(09-03-2011, Saat:05:47 PM)TÜRKAN BAKIRCI Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.dizi ve filmler için indirme linki yerine onlıne izlenebilcek bir bölüm açılsa daha iyi olmazmı çeviri yapan arkadaşlar içinde bölüm sonunda yapacağımız yorumlar daha bir teşvik edici olur diyorum .

Çevirilerimizin online linklerini çevirmenlerimiz eklemekteler. Bunun dışında diğer forumlarda ve sitelerde yapılan çevirileri online olarak izleme linklerini şimdilik paylaşmayı düşünmüyoruz.
Japon sinema, müzik vs. sanatçılarına özel fan cluplar açsak ve onunla ilgili paylaşımları orada yapsak?
[Resim: 7i7n74e.gif]
~Henecia~
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumumuz Hakkındaki İstek ve Önerileriniz Toruga 138 67,133 01-02-2017, Saat:06:19 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi