Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Japonya'ya Gitseydiniz Yapacağınız İlk Şey Ne Olurdu?
Öncelikle konserlerine gitmek istediğim gruplar ve şarkıcılar var

1.AKB48
2.Yamashita Tomohisa
3.Ayumi Hamashaki
4.Hey!Say!Jump
5.SuG
6.The Gazette

ilk işim bu konserlere gitmek ve onlarla fotoğraf çekinmek sonra Tokyo sokaklarına akarım hoho Dance
[Resim: LCqE5.gif]

I'll eat you♥....

tabikide tokyo'ya giderdim ve gezerdim smile
Bul
D-DATE grubunun konseri varsa konsere giderdim smile
Yoksada onların bürolarına giderdim smile
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Kısmet olurda gidersem yapacaklarım; Herhalde ilk önce merkezi noktaları ve caddeleri gezerim. Bir iki kale turu yaparım. Olabildiğince çok köşe restoranlarına uğrar ve tüm yemekleri sırayla denerim. Sohbet edecek, belki de takılacak birkaç japon bulmaya çalışırım. Galneryus, gazette, light bringer gibi sevdiğim grupların konserine giderdim. Sinemaya uğrardım.
Bolbol fotoğraf ve video kayıdı ile her şeyi çekerdim. smile
Bul
Bakkal,mağaza vb. bulduğum her yere girip sokaktaki insanlarla resim çekinirdim. smile
[Resim: QvR6mZ.gif]
Sanırım D-DATE grubunun stüdyosuna yada konseri varsa konserine gitmek olurdu smile Heart

Bir sürü manga, AKB photobookları ve albümlerini alırdım! Big Grin Sonra konserlere giderdim heralde ^^
Bul
kısa bi çığlıktan sonra havaalanında bi tur atardım kesinlikle sonra bi tur rehberi alırdım ve tokyo kulesine giderdim sanırım smile
Bul
(03-24-2012, Saat:07:50 PM)selinp Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.şimdi bu konu altına bunu yazmam ne kadar doğru emin değilim ama baktim japonyaya gidecekler yada japonyadakiler yada japonyada mutlaka gezilmesi gereken yerler yada yapılması gereken şeyler gibi bir başlık bulamadığımdan buraya yazıyorum belki bir bilen beni daha mantıklı bir başlığa yönlendirebilir. Big Grin
evet şimdi asıl konum 10 haziranda japonyaya gidiyorum(eğitim amaçlı yada iş amaçlı değil gezmeye kültürünü tanımaya vs.) bana gittiğinde mutlaka bunları yapmalısın bunu görmelisin şunu yapmalısın diyebileceğiniz bir şey var mı?
bir de haziranda iklim orada nasıl olur bilen var mı?(bu arada harajuku'da kalıcam)
[Resim: QOJ7evi.png]
japonyaya gitsem ilk işim caddelerde koşup önüme gelen kıza sarılmak olurdu (tabi bana ne derlerdi onu bilemiyorum o kadar kişinin içinde deli gibi koşan biri anime karakteri gibi smile )
[Resim: vSXcm.gif]

Ishihara Heart satomi(m)
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Japonya'ya Gitsem İş Bulabilir Miyim? Tadakuni 4 8,928 08-29-2018, Saat:04:37 AM
Son Yorum: Tadakuni
  Japonya'da Müslümanlara Veya Türklere Karşı Irkçılık Var Mı? Tadakuni 1 861 08-23-2018, Saat:11:19 PM
Son Yorum: Toruga
  Japonya'yı Saran Kore Akımı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Toruga 12 7,018 02-03-2018, Saat:04:02 AM
Son Yorum: Torichan
  Bir Japon Grubuyla Röportaj Yapsanız Soracağınız 3 Şey Ne Olurdu? Maki ツ 13 7,022 10-30-2016, Saat:08:43 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Japonya'da Tercümanlık Okumak amaciolmayanyazar 1 1,545 10-04-2016, Saat:09:05 PM
Son Yorum: hayat oyunu
  Japonya'ya Gideceğim Yardım.. Joniki 14 4,056 08-21-2016, Saat:01:29 PM
Son Yorum: andacchi
  Japonya Denince Aklınıza Ne Geliyor? Toruga 32 17,143 08-15-2016, Saat:02:04 PM
Son Yorum: JusTiMe
  Sizce Niye Japonya? aybüke* 15 8,609 08-15-2016, Saat:01:49 PM
Son Yorum: JusTiMe
  Japonya'da Öğretmenlik Miriel 2 1,808 08-10-2015, Saat:04:56 PM
Son Yorum: Miriel
  Eurovision'a Japonya Katılsaydı Yarışmaya Kimin Gitmesini İsterdiniz? PrinceHybrid 27 14,516 06-20-2013, Saat:03:16 PM
Son Yorum: Denizchan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi