Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABU Öncesi Buluşma ve Toplu Gidiş Planı
Merhaba arkadaşlar, ABU TV Şarkı Festivali için Davetiye Açıklaması bildiğiniz gibi yapıldı.
Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum ve ismi açıklanmayan arkadaşlarımız da üzülmesinler, daha nice etkinlikler olacaktır.  ^^

Etkinlik öncesi bir buluşma yapalım diye düşündüm. Sıcak çay ve kahve eşliğinde 2 lafın belini kırarız. Nasıl gideceğini bilmeyenler için de rahat olur. O yüzden bu başlığı açayım dedim.
Taksim meydanında toplanabiliriz, katılım olacaksa ona göre buluşma planı yapalım diyorum.  Ne dersiniz?

Güncelleme
Taksim cumhuriyet anıtı (heykeli) tarafındaki burger king önünde saat 17:00'da toplanıyoruz.
Ona göre de Anadolu tarafından gelecek arkadaşlar kendilerini ayarlasınlar. Etkinlik yerine de yine metro ile gideriz büyük ihtimalle.
Buluşma saatine uyulsun ve geç kalınmasın lütfen, (hadi 10 dk daha bekleriz ^^ )
(Cep numaramı isteyen olursa özelden msj atabilir)
Görüşmek üzere.
Bul
Başlığı projelere aldım. Ne yazık ki aranızda olamayacağım. Etkinlik alanında görüşürüz. Wave
[Resim: 329784853-1229438487779912-1823916508194868442-n.jpg]
Erken buluşma çok iyi olacaktır. Öncelikle gideceğimiz yerin neresi olduğunu sormak istiyorum. Oraya yakın bir yerde buluşup da gidebiliriz, taksimde olur ya da anadolu tarafından(kadıköy,üsküdar) tarafında da gelecekler varsa(benim gibi) onlarda toplanıp ana buluşma yerine gidebilirler. Yolculuk hep birlikte daha zevkli geçer.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Taksim meydan olabilir yeri bilmiyorum ben. smile
Bul
(10-23-2015, Saat:07:36 PM)LordCha yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Erken buluşma çok iyi olacaktır. Öncelikle gideceğimiz yerin neresi olduğunu sormak istiyorum. Oraya yakın bir yerde buluşup da gidebiliriz, taksimde olur ya da anadolu tarafından(kadıköy,üsküdar) tarafında da gelecekler varsa(benim gibi) onlarda toplanıp ana buluşma yerine gidebilirler. Yolculuk hep birlikte daha zevkli geçer.

Taksimden kongre binasına metroyla ya da otobüsle gidebiliyoruz, artı olarak bi 5-10dk'lık yürüyüş mesafesi varmış.
Anadolu yakasında olan arkadaşlar bahsettiğin gibi toplanıp taksimde bize katılabilir. Dönüş yolunda da kolaylık sağlar.
Bul
Vallahi İstanbul'a yabancıyım. Taksiyle gelmeyi düşünüyordum direk. Buluşma olursa iyi olur sanki. Takipteyim.
Bul
(10-23-2015, Saat:08:17 PM)SPAWN-TheUndead yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-23-2015, Saat:07:36 PM)LordCha yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Erken buluşma çok iyi olacaktır. Öncelikle gideceğimiz yerin neresi olduğunu sormak istiyorum. Oraya yakın bir yerde buluşup da gidebiliriz, taksimde olur ya da anadolu tarafından(kadıköy,üsküdar) tarafında da gelecekler varsa(benim gibi) onlarda toplanıp ana buluşma yerine gidebilirler. Yolculuk hep birlikte daha zevkli geçer.

Taksimden kongre binasına metroyla ya da otobüsle gidebiliyoruz, artı olarak bi 5-10dk'lık yürüyüş mesafesi varmış.
Anadolu yakasında olan arkadaşlar bahsettiğin gibi toplanıp taksimde bize katılabilir. Dönüş yolunda da kolaylık sağlar.

Kongre binasının tam adı nedir? Haritan bakayım ulaşım için. Oraya direk araba ile gidecek kişiler de var tanıdığım.
Kaç gibi ve taksimde tam nerede buluşulabilir?
Bul
Ben kadikoyden gecicem buyuk ihtimalle ordan gecelerle bulusup digerleriyle bulusabiliriz tabi herkes kendini ayarlasin kesin olucak sekilde konusalim
Bul
Son 1-2 gün kala kimin nereden geçeceği belli olur ve ona göre yakın yerlerde buluşulup gidilebilir. Bende kadıköy ya da üsküdardan gidebileceklerdenim(fark etmez).
Bul
Ben de Üsküdar'dan gideceğim. Buluşma olursa katılabilirim.
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi