Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABU Öncesi Buluşma ve Toplu Gidiş Planı
Arkadaslar arkadaslar kadikoyde bulusup taksime gecmek isteyenlerle watsap grubu kuralim saati ayarlayalim yer felan

Cevap bekliyorum mutlaka yarina kadar belli olsun
Bul
(10-27-2015, Saat:04:17 PM)Semihpasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Fotoğraf makinası götürme şansımız var mı ? Benim makina küçük değil ama DSLR. Bilgisi olan arkadaşımız var mı acaba ?

Hiç bilgim yok, bi torugaya sor derim.
Bul
(10-27-2015, Saat:05:35 PM)SPAWN-TheUndead Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-27-2015, Saat:04:17 PM)Semihpasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Fotoğraf makinası götürme şansımız var mı ? Benim makina küçük değil ama DSLR.  Bilgisi olan arkadaşımız var mı acaba ?

Hiç bilgim yok, bi torugaya sor derim.

Bilgim yok benim de. NHK yetkililerinin de bilgisi olduğunu sanmıyorum. Her şeye hazırlıklı olun.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Kamera sorun olmaz çok büyük olmadıktan sonra. Çünkü sonuçta herkesin cep telefonunda kamera var ve canlı yayın olacak. Yine de tripod vs aksesuarlar sokulmaz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bul
Teşekkürler arkadaşlar. Bende kararsız kaldım açıkçası, sanırım en güzeli almayıp hiç riske girmemek.
Bul
Arkadaslar giderken katilamam da cikarken metroyla donecek arkadaslar varsa birlikte donelim mi, yani gec biterse sıkıntı olmasin :/
Yepyeni bir sayfa~ Angel
Bul
Yarın birisi selfie çubuğu getirsin smile
Bul
(10-28-2015, Saat:12:19 AM)andacchi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yarın birisi selfie çubuğu getirsin smile

Aynen, olan varsa getirsin Big Grin
Bul
Büyük gün arkadaşlar, 17'de toplanma noktasında görüşürüz ;)
Bul
Benim davetiyem yok ama kırmızı halı olayına gitmek istiyorum, ben de gelsem sıkıntı olmaz değil mi?
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi