Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ABU Öncesi Buluşma ve Toplu Gidiş Planı
Hızlı tren ile gelenler, işi hiç riske atmayıp;

Öncelikle trenden indikten sonra Kartal metrosuna gidip,

Ayrılık çeşmeden - marmaray ile yenikapıya gelsinler.
Yeni kapıdan da, Levent metrosuna binip, Osmanbey durağında inebilirler. Oradan 5 dakika yürüme mesafesi var. Böylece hiç İstanbul trafiğine girmemiş olurlar.
Bul
(10-25-2015, Saat:12:21 AM)Mirai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Eğer sizin için de uygunsa Taksim Meydanı yani Burger Kingîn önü olabilir.Çünkü metro çıkışına da direkt yakın,tabi ki sizin için de uygunsa hem konser alanına gitmemiz daha uygun olur.smile

sendemi gidiyosun tebriklkerrrrrr
[Resim: kJ1Wjr.gif]
Bul
Öyleyse arkadaşlar, Taksim cumhuriyet anıtı (heykeli) tarafındaki burger king önünde saat 16:00'da toplanıyoruz. Ona göre de Anadolu tarafından gelecek arkadaşlar kendilerini ayarlasınlar. Etkinlik yerine de yine metro ile gideriz büyük ihtimalle. Buluşma saatine uyulsun ve geç kalınmasın lütfen, (hadi 10 dk daha bekleriz ^^ )
(Cep numaramı isteyen olursa özelden msj atabilir)
Görüşmek üzere.
Bul
(10-26-2015, Saat:04:02 PM)SPAWN-TheUndead Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Öyleyse arkadaşlar, Taksim cumhuriyet anıtı (heykeli) tarafındaki burger king önünde saat 16:00'da toplanıyoruz. Ona göre de Anadolu tarafından gelecek arkadaşlar kendilerini ayarlasınlar. Etkinlik yerine de yine metro ile gideriz büyük ihtimalle. Buluşma saatine uyulsun ve geç kalınmasın lütfen, (hadi 10 dk daha bekleriz ^^ )
(Cep numaramı isteyen olursa özelden msj atabilir)
Görüşmek üzere.

Buluşma yerinde görüşürüz. Çok kişi olup festivale gitmeden bi biber gazı yer miyiz acaba?
Bul
davetiye kazananların isim listesine nereden bakabilirim?
Bul
(10-26-2015, Saat:11:25 PM)mendi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.davetiye kazananların isim listesine nereden bakabilirim?

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Ben de geliyorum millet! Big Grin Hemen bir whatsapp grubu falan mı kursak ne yapsak? Big Grin
Bul
Bizlerin yerine de görün, eğlenin.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: atA3oAW.gif]
Bul
Güncelleme

Arkadaşlar Toruga kongre merkezinde bulunma saatini 19:00-19:30 olarak güncelledi. Buna göre 16:00'da buluşmamız erken olacak. 1 saat ileri alarak buluşma saatimizi 17:00 olarak güncelliyorum. Böylece anadolu tarafından gelecek arkadaşlar için de daha rahat olacaktır. Yarın görüşmez üzere (^_^)/
Bul
Fotoğraf makinası götürme şansımız var mı ? Benim makina küçük değil ama DSLR. Bilgisi olan arkadaşımız var mı acaba ?
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi