Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hello! Project (ハロー!プロジェクト) - Sohbet
Hello! Project (ハロー!プロジェクト) - Sohbet

Hello! Project hakkındaki genel konular hakkında sohbet edebileceğimiz başlık.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Başlığın açılışı Hello! Project Kids'in doğumgününe denk geldi. 13 yıl önce bugün Berryz Koubou ve C-ute üyeleri olan kızlar Hello! Project Kids seçmelerini kazandılar.

[Resim: zbf12LJ.jpg]

Berryz üyelerinden Maasa da bloğundan Hello! Project Kids seçmelerine girdiği zamanı anlatan ve bunun için çok mutlu olduğunu, yeni bir çok arkadaş kazandığını anlatan bir blog yazısı yazmış.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Aika Mitsui ve Morning Musume '15'den Miki Nonaka, yurtdışından nasıl Hello! Project ürünleri alabileceğimizi İngilizce olarak anlatıyorlar. 8 yıl Amerika'da yaşamış olan Miki tabii ki çok iyi İngilizce konuşuyor. smile

Kobushi Factory - Rock Erotic (Berryz Kobo)

Tsubaki Factory - Heroine ni narou ka !

[Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul
Bugün Hello! Project Kids'in doğum günü. 14 yıl önce bugün daha sonra Berryz Koubou ve C-ute üyeleri olacak olan kızlar Hello! Project Kids seçmelerini kazandılar.

[Resim: tumblr_nkcfh353dG1tss8hpo1_1280.jpg]
Bugun Nakano Sun Plaza'da Hello! Project 2016 Summer Sunshine Parade konserine katildim. Benim icin cok onemliydi. Morning Musume ve Hello! Project Japonya'yi bana bu kadar sevdiren seylerin basinda geliyor. Neredeyse eksiksiz olarak tum kadroyu izleyebilme sansim oldu. Bilette yer secme sansim olmadigindan sahneye cok uzak ust katta son siradan bir oncesinde izleyebildim fakat ust kattaki fanlar da oldukca hareketliydi ve cok eglendik. Benim disimda az sayida yabanci hayran da mevcuttu gorebildigim kadariyla. ANGERME'nin Taiki Bansei ve Tsugitsugi Zokuzoku performanslari cok eglendirdi. Hatta duygulandirdi. Son sarki olarak tum ekip birlikte Utakata Saturday Night'i seslendirdi.

Juice Juice ve Tsubaki Factory yeni sarkilarini soyledi. Sarki adini hatirlamiyorum ama bir Tsubaki sarkisi Tsunku-san imzali.

Bu arada konser harika gecti fakat ozellikle fanlarin konser oncesinden sonuna dek gosterdikleri ilgiyi gormek beni memnun etti. Hello! Project'le ilgili esyalarin satildigi kisim doldu tasti. Fanlar kendi aralarinda aldiklari resimleri takas edip koleksiyonlarini tamamlamaya calisti.

Ilkti ama umarim son olmaz. Umarim ulkemize de konuk olurlar.
  • ~Haruna~
Japan-Fans Blog'da bana göre 10 muhteşem Hello! Project şarkısını ele aldım. Hello! Project'e ilgi duyanlar veya yeni başlamayı düşünenlerin okumasını tavsiye ederim. smile

• ~Haruna~
Hello! Project ve Morning Musume istatistiklerine dair Hello! Online'da bir üye harika listeler hazırlamış Google Docs'la. Şuraya bırakalım elbet lazım olur.

• ~Haruna~
Sadece AKB48'in deli fanları yok, Hello! Project'in de var. smile

• ~Haruna~
Türk dondurması yerken yakalanan Hello! Project kızları. smile

[Resim: tumblr_ltuhn83v8i1qi5qyuo5_1280.jpg]

[Resim: tumblr_ltuhn83v8i1qi5qyuo6_1280.jpg]

[Resim: tumblr_ltuhn83v8i1qi5qyuo3_1280.jpg]
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) Resimleri Bessie. 87 32,269 09-28-2019, Saat:05:36 PM
Son Yorum: Bessie.
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) Videoları / İzleme Linkleri Toruga 3 2,239 08-24-2019, Saat:06:47 PM
Son Yorum: Toruga
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) - Haberler Toruga 57 18,856 03-26-2019, Saat:10:44 PM
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) Gifleri Bessie. 14 4,362 03-03-2019, Saat:02:38 PM
Son Yorum: Bessie.
  Son Dönemde Aklınıza Takılan Hello! Project Şarkıları? Toruga 0 450 05-09-2018, Saat:11:02 PM
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) - Mp3 Download Başlığı Toruga 2 1,118 01-08-2018, Saat:09:21 PM
  Hello! Project Favorilerinizi Sıralama Oyunu Toruga 3 1,451 06-09-2016, Saat:05:49 PM
  Hello! Project (ハロー!プロジェクト) Toruga 1 2,043 06-01-2016, Saat:04:26 PM
  En Sevdiğiniz Hello! Project Grupları? Toruga 6 3,251 06-22-2015, Saat:10:37 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Sevdiğiniz Hello! Project Kızlarına Oy Verme ~Haruna~ 4 2,367 06-14-2015, Saat:04:29 PM
Son Yorum: ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi