Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kobushi Factory (こぶしファクトリー) - Haberler
"Bacchikoi Seishun!"un klibi promosyon versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı.

Klip ve şarkı eğlenceli. Sevdim.^^
[Resim: rlvNzM.jpg]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 E.G Family <3 48/46 Family
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Bul
Hoşuma gitmedi, Kobushi'den beklentilerim daha yüksek.
[Resim: rJuQYh.jpg]
(07-06-2016, Saat:07:34 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"Bacchikoi Seishun!"un klibi promosyon versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı.

Klip ve şarkı eğlenceli. Sevdim.^^

Klibin tamamı yayınlandı.

Eğlenceli bir gençlik şarkısı!^^

• Toruga
Bul
"Samba! Kobushi Janeiro"nun ve "Ora wa Ninkimono"nun (6:40) klipleri promosyon versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı.

"Samba! Kobushi Janeiro"nun kostümler gerçekten çok güzel!  Lol
Şarkı benzemese de atmosfer olarak Berryz Koubou'nun "Cha Cha SING" şarkısına benzettim.

"Ora wa Ninkimono" ise çok eğlenceli ve kızlar da klipte eğleniyor gibi.^^ Blush

Bul
"Samba! Kobushi Janeiro" olimpiyatlar için yapılmış. Klip güzel, şarkıysa en azından "Bacchikoi Seishun!"dan biraz daha iyi.

"Ore wa Ninkimono" ise Crayon Shin-chan'ın meşhur şarkılarından birisiydi. Single'ın en iyisi o gibi duruyor. Klip ise maalesef kötü gözüküyor.

2. single'dan sonra bu single'a dair beklentilerim yüksekti ama hayal kırıklığına uğradım.
  • ~Haruna~
(07-13-2016, Saat:05:07 PM)~Haruna~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"Samba! Kobushi Janeiro"nun ve "Ora wa Ninkimono"nun (6:40) klipleri promosyon versiyonu ile Hello! Station'da yayınlandı.

"Samba! Kobushi Janeiro"nun kostümler gerçekten çok güzel!  Lol
Şarkı benzemese de atmosfer olarak Berryz Koubou'nun "Cha Cha SING" şarkısına benzettim.

"Ora wa Ninkimono" ise çok eğlenceli ve kızlar da klipte eğleniyor gibi.^^  Blush

"Samba! Kobushi Janeiro" klibi yayınlandı.

• Toruga
Bul
"Ora wa Ninkimono"nun klibi yayınlandı.

Single'daki en iyi şarkı. Umarım Crayon Shin-chan animesinde de kullanılır.
  • ~Haruna~
e-Hello! Blu-ray'i "Greeting ~Hirose Ayaka・Inoue Rei~" Eylül'de yayınlanacak.

Kapak:

Tanıtımı:

[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Kalimero, Toruga
Bul
Single ilk gününde 29,709 kopya satarak en iyi ilk gün derecesini getirdi gruba.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

İlk haftayı ise 39,662 kopya satarak 3. sırada bitirdiler.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Single'ın başarılı gittiğini söyleyebiliriz. İyi de reklam yapıldı, Shibuya'daki dev ekranlarda Kobushi'nin "Samba! Kobushi Janeiro" şarkısıyla single reklamı devamlı olarak veriliyordu. Japonya'da bu şarkıyı çok sık duydum ve sanırım artık şarkıyı beğeniyorum. smile
[-] 2 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Kalimero, ~Haruna~
Kobushi Factory'nin ilk albümü "Kobushi Sono Ichi" 30 Kasım'da yayınlanacak. Açıklama 17 Eylül'de "Kobushi Factory Live Tour Aki ~Hyper Mode~" konserinde yapıldı.
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kobushi Factory (こぶしファクトリー) - Sohbet ~Haruna~ 5 2,030 03-31-2020, Saat:11:52 AM
Son Yorum: Toruga
  Pocket Morning Kobushi Factory Haftalık Soru & Cevapları ~Haruna~ 4 1,416 05-27-2018, Saat:07:27 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Şu Anda Hangi Kobushi Factory Şarkısını Dinliyorsunuz? ~Haruna~ 3 1,544 01-28-2017, Saat:01:40 PM
Son Yorum: Toruga
  En Sevdiğiniz Kobushi Factory Üyeleri? ~Haruna~ 0 732 07-03-2015, Saat:02:43 PM
  Kobushi Factory (こぶしファクトリー) - Tanıtım Toruga 1 1,008 06-20-2015, Saat:04:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi