Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuroko'nun Basketbol Tarzı "Extra Game" - Manga Türkçe Çevirisi
Kuroko No Basuke Extra Game
Kuroko'nun Basket Tarzı - Manga Türkçe Çevirisi

Çeviri/Düzenleme: Ashiya

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Mangaka: Fujimaki Tadatoshi
Tür: Shounen, Spor, Komedi, Okul
Durum: Devam Ediyor

CİLTLER/İNDİRME LİNKLERİ

1. Çeyrek
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. | Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Gerisi güncellenecek.

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • kagami chan
Bul
Arkadaşlar akşam inşallah yükleyeceğim yeni bölümü. Ayrıca üzücü bir durum var ortada, manga Shounen Jump'ta değil Jump Next'te çıkıyor. Yani mangamız bir ayı aşkın süreyle yayımlanacak; aralıktaysa şubatta,  nisandaysa haziranda herhangi bir tarihte. İşte böyle, akşam görüşmek üzere.^^

Bul
Ashiya  ikinci bölüm  de eklenecek mi?  (276  
ve 277)
Bul
Sabırsızlıkla bekliyorum hocam smile
Bul
Ne zaman gelir acaba?
Bul
Ne zaman yüklenicek acaba bir bilgi alabilirmiyiz şimdiden teşekkürler
Bul
Çeviriyi ne zaman verirsin Huh sabırsızlıkla bekliyorum Sad Sad
Bul
Bölüm geldi arkadaşlar, neler geçti neler oldu hiç söylemeyeyim. Tek hatam siteye giremedim uzun zamandır haber vermem gerekirdi. Affınızdayım.
2. bölüm raw olarak çıktı çeviri gelir gelmez onu da vereceğim. 237 de hazır, akşam 238'i yetiştirirsem onunla atacağım, yatiştiremezsem yarın 239'la atarım. Bir de tatilde çevirmeye sondan başladığım için son 12-13 bölüm çevrili, oraya gelene kadar 2 günde 3 bölüm vermeye çalışacağım. İnternetim henüz gelmedi ama bir yoldan gidiyoruz şimdilik. Herkese iyi okumalar.^^

Bul
Çok teşekkür ederim. Şu harika seriyi Türkçe olarak bir daha okuyabilicem sizin sayenizde Big Grin
Bul
Teşekkürler ^^ Habersiz bırakma da bizi ne zaman geldiği çok sorun değil smile

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[Resim: l044Ab.gif]
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kuroko No Basuke / Kuroko'nun Basketbol Tarzı - Manga Türkçe Çevirisi / Tamamlandı Ashiya 626 298,617 02-17-2017, Saat:10:05 PM
Son Yorum: kahtaliibo
  Bakuman / バクマン。/ Türkçe Manga Çevirisi Bugiboo 3 4,426 02-10-2016, Saat:09:01 PM
Son Yorum: bilir2010
  Otoyomegatari / 少女新娘物语 / Gelin Hikayeleri - Manga Türkçe Çevirisi Ashiya 24 14,247 09-16-2015, Saat:03:56 PM
Son Yorum: Matmazel
  Anitsuu! / アニツウ! - Manga Türkçe Çevirisi / Tamamlandı minrathsk 14 8,996 05-19-2015, Saat:03:57 PM
Son Yorum: bahiredemir2@hotmail.com
  Gin No Saji / 銀の匙 / Gümüş Kaşık -Türkçe Manga Çevirisi- Bugiboo 7 5,268 05-12-2015, Saat:02:04 PM
Son Yorum: nadirozturk
  Open Sesame / Açıl Susam Açıl (Türkçe Manga Çevirisi) (Shounen / Okul / Komedi) Toruga 28 20,066 08-23-2014, Saat:04:15 PM
Son Yorum: Toruga

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi