Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Animelerle Tanışma Hikayeniz ve İlk İzlediğiniz Anime?
Evet arkadaşlar, hepimizin daha fanı olmadan önce farkında olmadan, Tv de yayınlandığı ölçüde "çizgi film" olarak izlediğiniz animeler vardır. (Pokemon,Digimon, Beyblade ve Candy Candy gibi.) smile

Ancak ben ciddi anlamda anime izleyicisi olmanızı sağlayan animelerden söz ediyorum.smile

Animelere ne zaman ve nasıl başladınız?. İlk izlediğiniz anime nedir?.

Benim ilk izlediğim anime ve animlere başlama hikayem;

Sizlerin de yorumlarını bekliyorum.smile
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Bul
Hımm
Kuzenim izliyordu,bir gün canım çok sıkılmıştı one piece açtı bana,al izle dedi eskiden de lastik çocuğu biliyorduk tabi one piece izle başladık işte gel gör ki erken yaşa anime izlemenin faydasını gördük,shounen serilerin serilerin ne kadar saçma olduğu bariz bir şekilde anlayabiliyoruz artık,animelerden sıkıldığınız vakit direk seinen mangalara başlayın o zaman her şey daha güzel oluyor,
Konu güzel olmuş, ama naruto olmamış : (
Bul
Konu için teşekkürler Miru-chii~! *-*

Benim animelerle tanışmam da TV'de zamanında izlediğim "çizgi filmlerin" yayınlanmayan sezonları var mıdır acaba fikri sayesinde oldu. Sonra yeni sezon bulamadım ama mangalarının devam ettiğini öğrendim ve manganın ne olduğunu araştırırken herkesin Death Note'dan bahsettiğini fark ettim. Death Note'un mangasını ararken de Mnaki'nin sitesine denk geldim ve oradan birkaç mangayı takip etmeye başladım. O zamanlar Death Note'un animesinin olduğunu bile bilmiyorum, sırf mangayı okuyorum. Big Grin DN'un çevrilmiş manga bölümlerini okuduktan sonra da yeni bölümleri beklerken Bleach'in mangasına başladıydım; sonra Elfen Lied, Hellsing gibi herkesin dilinde olan kısa animeleri tamamlayıp Naruto ve Bleach'i takip etmeye başladım. Sonra da Beelzebub ile tanıştım.Shy
2009'un sonundan beri de anime & mangalar ile içiçeyim.

Edit: Konu sabitlenmiştir.
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Lise 1 in başlarında çocukluk arkadaşım Pokèmon izliyordu bilgisayarda. Bizimde çocukluğumuzda izlediğimiz bir efsane. Tekrar izleyeyim dedim. Sonra bir Pokèmon forumunu kayıt oldum. Orada anime tanıtımları bölümü vardı. Neymiş bu anime deyip o bölüme girdim ve Another animesinin tanıtımını gördüm. Onu izledikten sonra devamı geldi zaten Big Grin
[Resim: jIfBZTog.jpeg]
Anime Listem
:

Bul
benim ilk izlediğim anime genelde herkes bilir ki naruto olmuştu smile işte hinata ve neji'nin dövüştüğü bölüme denk gelmiştim izlerken hep şey demiştim '' bu çocuk kızı kesinlikle öldürdü kızın kaçışı yok '' felan diyordum derken bu noktaya kadar geldim smile smile Big Grin Big Grin Big Grin
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
Benimkini gazete röportajından az çok biliyorsunuz artık, bir daha yazdırmayın bana. smile

[Resim: xPdeGf.jpg]
Tesekkur ederim Hilda-chan.*-*
Animelerden önce manga okumaya baslamana da imrendim doğrusu.Angel

@Reversi
Naruto:yi ben de manganin gidisati yuzunden 1.5 yildir takip etmiyorum.Ama ilk olması bakimimdan yeri ben de ayei dedigim gibi.smile Ve bahse giderim ki herkesin ilk izlediginde az da olsa hoşuna giden bir seri olmuştur.smile
OP'ciler Naruto ve Bleach'i pek sevmiyor genelde.smile

@Salamander
Bence Pokemon'u yeniden izlemekle çok iyi bir seçim yapmissin.Ben de boş bir zamanimda yeniden izlemeyi düşünüyorum.smile

Ezgi-san, Ayni seriyle animelere baslamamiza sevindim bu arada.^_^

Yorumlar için Arigatou! Angel
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Bul
(10-18-2014, Saat:02:22 PM)Mirai Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.@Reversi
Naruto:yi ben de manganin gidisati yuzunden 1.5 yildir takip etmiyorum.Ama ilk olması bakimimdan yeri ben de ayei dedigim gibi.smile Ve bahse giderim ki herkesin ilk izlediginde az da olsa hoşuna giden bir seri olmuştur.smile
OP'ciler Naruto ve Bleach'i pek sevmiyor genelde.smile
Yanlışın var op ve bleach te kötü seriler onları da sevmiyorum :/
Bul
önemli değil mirai chan smile dürüst olmak gerekirse bende sevindim aynı seriyle animelere başlamamıza smile Big Grin
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
2011 yılındaydı muhtemelen. TV'de sevdiğim bir çocuk kanalı vardı (3. sınıftaydım galiba) Orada sürekli FMA'nın fragmanını veriyorlardı. Ne saçma bir şey deyip duruyordum. Edward'a bakıp boyuyla dalga geçiyordum. Bir gün bölümlerinden birisine denk geldim , ortalardaydı sanırım böylece izlemeye başladım. Bittiğinde baştan tekrarını izledim. Her gün 19:30'da TV izliyordum. 2.ye izledikten sonra FMA Brotherhood'u indirip ingilizce izlemeye çalıştım. (ne kadar anladıysam o yarım yamalak ingilizcemle) Sonraysa KissXsis'i (şansıma ecchiye denk geldim) ve Kaichou wa Maid-sama'yı ingilizce izledim ve artık internette türkçe çevirisini aradım ve buldum. Ondan sonrası zaten ara vermeden bir sürü anime izledim ve FMA'yı ve FMA Brotherhood'u tekrardan türkçe altyazı izledim. (nasıl bir sevgidir şu FMA'ya karşı)
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Sevdiğiniz / Beğendiğiniz Anime Açılış ve Kapanışları? Toruga 1 276 06-23-2019, Saat:01:39 PM
Son Yorum: Toruga
  Anime Açılışları Gerçek Olursa? Toruga 2 1,509 04-28-2019, Saat:07:01 PM
  Anime Wallpaper Paylaşımları Toruga 7 5,980 01-12-2019, Saat:12:57 AM
Son Yorum: kagami chan
  Anime Sohbet Başlığı Toruga 75 37,416 01-11-2019, Saat:03:02 PM
Son Yorum: kagami chan
  En Son İzlediğiniz Anime? Toruga 138 49,777 08-19-2018, Saat:02:03 AM
Son Yorum: Mikio Fujioka
Tongue En Sevdiğiniz Anime Türleri! ezgi2002 15 5,430 05-13-2018, Saat:08:58 AM
Son Yorum: ekmll
  Türkiye Anime Kitlesi Ryzki9 2 623 03-02-2018, Saat:11:42 PM
Son Yorum: Hilda
Exclamation [Ecchi İçerik] Anime Wallpaper Arşivi rynardhell 4 2,389 08-20-2017, Saat:06:47 PM
Son Yorum: Serhatcanxd
  Favori Erkek Anime Karakterleriniz? Mirai 18 7,269 06-02-2017, Saat:01:09 PM
Son Yorum: JSoulFan
  Anime (アニメ) Nedir? Toruga 4 4,817 05-20-2017, Saat:02:05 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi