Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkçe Olarak Basılmasını İstediğiniz Mangalar?
Türkçe Olarak Basılmasını İstediğiniz Mangalar?

Biliyorsunuz bir süredir bazı manga serileri ülkemizde basılıyor. Tabii ki sayı yeterli değil ama artık ilerisi için umut var ve en önemlisi istek yapılırsa dikkate alınma şansı var. Bu başlıkta Türkçe'sini okumak istediğiniz mangaları yazabilirsiniz. Belki bir yayınevi yetkilisi bu mesajları görür ve değerlendirir, kim bilir?

Ben Monster, Dragon Ball ve Sailor Moon serilerini Türkçe olarak görmeyi çok istiyorum. Yalınayak Gen'i de birisi alıp mutlaka tamamlamalı.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Konu çözüldü sanırım. ^^"

*Kimi ni Todoke'yi Türkçe basılı ve ciltli olarak görmeyi çok isterim, kütüphaneme tüm ciltleri dizsem, özledikçe okusam. *-*
*20th Century Boys, bu güzelim manganın ülkemizde bu kadar kıyıda kalması beni çok üzüyor forum; hem de Türkçe'ye çevrildiği takdirde -biraz da tanıtımla- epey ses getirecek bir potansiyele sahipken...
*Bunların dışında; Beelzebub, Yotsuba&!, I am a Hero, Yankee-kun to Megane-chan ile birkaç Ito Junji mangası da çevrilse güzel olurdu hani. :p
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Bakuman'ın Türkçe baskısı olsa çok güzel olurdu smile
Bul
Rurouni Kenshin'i kitaplığımda görmek isterim. Ama şu anki mangaları bile takip edemiyorum :/
Bul
kaichou wa maid sama ve kamisama hajimemashita gerçekten çok istiyorum smile
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
Strobe Edge, Hirunaka no Ryuusei,Tsubaki chou lonely planet, ao haru ride,watashi no koibito,ouran highschool host club, Dengeki daisy
Aslında bundan daha fazla var ama öncelikli olanlar bunlar.
[Resim: tumblr_obo8qbq1vJ1qgx730o8_400.gif]

"5人でいる ずっといる"

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türkiye'de Yayınlanan Mangalar Listesi Toruga 22 17,366 10-29-2019, Saat:11:44 AM
Son Yorum: livzyliz
  Animeye Uyarlanmasını İstediğimiz Mangalar!? Hilda 15 5,017 07-13-2016, Saat:03:29 PM
Son Yorum: ~Haruna~
  Türkler İle İlgili Mangalar aynura 11 4,598 10-02-2015, Saat:09:21 AM
Son Yorum: aynura
Wink En Komik Bulduğunuz Mangalar ezgi2002 2 2,647 09-18-2015, Saat:08:10 PM
Son Yorum: hachimitsu-miyako

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi