Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Gazette (ガゼット) - Sohbet
O.o YounGo'da Gazette yayınlanmış ve benim haberim yoktu T_T
[Resim: 9bcbps.png]
Bul
Gazette'nin 3 parçasını seviyorum. Bunlardan biri yeni single'ı Remember The Urge, diğer ikisi de Pledge ile The Invisible Wall. Brutal vokal pek sevmediğim için, bu parçalarda da diğerlerine göre çok az olduğu için ve sound olarak hoşuma gittiği için beğeniyorum. ^_^ Lakin diğer parçalar için bunu söyleyemeyeceğim. ^^

Bu arada yeni single gerçekten çok sağlam olmuş. Hergün 1 kere dinliyorum. Özellikle gitar rifflerini çok beğendim.
Bul
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Bir şey sormak istiyorum.Şarkı sözlerini kimin yazdığını biliyomusunuz?Hangisini kim yazdı mesela?
!!!Gazerock!!!

Hokorashige ni kazashiteta jikoshuchou to iu "riot"
Kono hikari no mukou ni wa jiyuu nado nakatta n'da

...Miseinen...

Bul
(09-07-2011, Saat:11:14 PM)maki-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir şey sormak istiyorum.Şarkı sözlerini kimin yazdığını biliyomusunuz?Hangisini kim yazdı mesela?

Ben sadece Taion şarkısını yazdığını okumuştum.Taion şarkısını Ruki yazmış.

Alıntı: Junko Furuta'ya ithaf edilen Taion" (体温) parçasıdır.Furuto,80'li yılların sonunda 4 genç tarafından 44 gün alıkonulup akıl almaz işkencelere mağruz bırakılan ve yakılarak öldürülen bir genç kızdır.Japon toplumunu sarsan bu olaydan o zamanlar bir çocuk olan Ruki oldukça etkilenmiş ve bu şarkıyı yazmıştır,taion vücut ısısı anlamına gelir ve sözleri gerçekten insanın içini acıtır.

Alıntı: Burial Applicant grubun gittikçe sertleşen çizgisini yansıtırken Chizuru" (千鶴) da NIL kitlesine göz kırpar.Ancak bu albüm ile Ruki'nin gereksizce ingilizce söz yazma merakı iyice ayyuka çıkmıştır ki kendisi bu sözleri bir sözlük programı aracılığıyla yazmakta ve geleneksel japon ingilizcesi (engrish) ile telaffuz edip anlaşılmaz hale getirmektedir
[Resim: DrNC7.jpg]
Bul
(09-08-2011, Saat:12:34 PM)Tokyo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-07-2011, Saat:11:14 PM)maki-chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bir şey sormak istiyorum.Şarkı sözlerini kimin yazdığını biliyomusunuz?Hangisini kim yazdı mesela?

Ben sadece Taion şarkısını yazdığını okumuştum.Taion şarkısını Ruki yazmış.

Alıntı: Junko Furuta'ya ithaf edilen Taion" (体温) parçasıdır.Furuto,80'li yılların sonunda 4 genç tarafından 44 gün alıkonulup akıl almaz işkencelere mağruz bırakılan ve yakılarak öldürülen bir genç kızdır.Japon toplumunu sarsan bu olaydan o zamanlar bir çocuk olan Ruki oldukça etkilenmiş ve bu şarkıyı yazmıştır,taion vücut ısısı anlamına gelir ve sözleri gerçekten insanın içini acıtır.

Alıntı: Burial Applicant grubun gittikçe sertleşen çizgisini yansıtırken Chizuru" (千鶴) da NIL kitlesine göz kırpar.Ancak bu albüm ile Ruki'nin gereksizce ingilizce söz yazma merakı iyice ayyuka çıkmıştır ki kendisi bu sözleri bir sözlük programı aracılığıyla yazmakta ve geleneksel japon ingilizcesi (engrish) ile telaffuz edip anlaşılmaz hale getirmektedir

Teşekkürler!!! Big Grin Ruki yazıyo galiba sözleri...
!!!Gazerock!!!

Hokorashige ni kazashiteta jikoshuchou to iu "riot"
Kono hikari no mukou ni wa jiyuu nado nakatta n'da

...Miseinen...

Bul
Bugün J-Melo programında The Gazette grubu var. 5 şarkılık mini bir konser veriyorlar. Türkiye dahil 43 ülkeden istek almışlar ve 2010'un en çok istenen sanatçısı olmuşlar J-Melo'da. Severleri kaçırmasınlar. smile
Decade albümleri ile Twitter'da dünya çapında trend oldular, hala da listedeler. smile
Paylaşım için teşekkür ederim smile
[Resim: 5zcmk.jpg]

Seni Sevmek Bir İbadet..

Bul
Yine harikalar yaratıyorlar. Heart
[Resim: 9bcbps.png]
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Şu Anda Hangi The Gazette Şarkısını Dinliyorsunuz? мiкα 74 42,546 09-16-2017, Saat:09:32 PM
Son Yorum: Reikon
  Hep Birlikte The GazettE'i Türkiye'ye Getiriyoruz!!! Nameless__Liberty 11 8,551 09-08-2017, Saat:10:42 AM
Son Yorum: Ryzki9
  The Gazette (ガゼット) Haberleri мiкα 60 32,849 06-28-2017, Saat:01:52 PM
Lightbulb Proje: The Gazette Hayranları'nı Tanıyorum мiкα 73 38,533 04-25-2017, Saat:06:57 PM
Son Yorum: Dogmatic
  The Gazette (ガゼット) - Mp3 Download Başlığı Toruga 11 4,921 04-13-2017, Saat:10:38 PM
  The Gazette (ガゼット) - Tanıtım мiкα 9 8,393 04-02-2017, Saat:12:34 AM
  The Gazette (ガゼット) - Diskografi Reikon 4 6,361 03-15-2017, Saat:11:24 AM
  The Gazette Üyelerinden Hangisini Seviyorsunuz? Reikon 32 17,505 08-09-2014, Saat:01:25 PM
Son Yorum: mrs. lovett
Star The Gazette Hakkında Bilinmeyenler мiкα 24 20,299 07-20-2013, Saat:12:33 PM
Son Yorum: Canset
  The Gazette Fontu Miyavi 6 5,974 08-13-2012, Saat:06:21 PM
Son Yorum: Biizu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi