Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ryo Nishikido (錦戸亮)
Doğum günün kutlu olsun Ryo Bravo Otanjoubi omedetou! Yeni yaşınla beraber sana mutlu yıllar diliyorum. Lol Heart
Doğum günün kutlu olsun Nishikido Ryo Heart
URI MAKNAE
2e0hol.gif
KAT-TUN'dan Ueda'yı Johnny's içerisinde en sevmediği kişi olarak ilan etmiş. Bundan dolayı biraz ... nasıl desem? Çok sevdiğim birisi değil.
 LyrgD0.png

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Ryo'ya ısınmaya mı başladım yoksa? Sanırım "Ichi Rittoru no Namida" sayesinde oldu. Dizide iyi birisi. Gerçek hayatta da öyle birisidir.  Blush
 LyrgD0.png

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Nishikido Ryo "Anan" adlı derginin en son sayısında yer aldı. Dergi için çekilen fotoğraflar daha günlük ve rahat.

Kapak:

Ep0bXn.jpg

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
 LyrgD0.png

Ara
Bir süre önce kardeşimle Dakishimetai'yi izledik. Çok üzüldüm....  Sad  Çok iyi oynamış Ryo.^^
 LyrgD0.png

Ara
Yahu Ryo nerelerdesin sen? Umarım yakında dizi teklifi falan gelir, oyunculuğunu çok seviyorum.^^ Tercihen çocuklu, çocuklarla olan doğallığı hafife alınacak gibi değil. Çok samimi bir havası var. Heart

Bekliyoruz...  Okashii
 LyrgD0.png

Ara
Nishikido Ryo'nun rol aldığı "Hitsuji no Ki" filmi, Busan Uluslararası Film Festivali'nin açılış ödülü Kim Jiseok Ödülü'nün sahibi oldu.

Film 3 Şubat, 2018'de vizyona girecek. Bu da yeni yayınlanan fragmanı;

LyrgD0.png

[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Toruga
Ara
Rn22Z6.jpg

Geçtiğimiz günlerde bir barda Eita tarafından yumruklandığına dair haberler gözüme çarptı. Habere göre Ryo alkolün de etkisiyle Eita'ya şakayla karışık el hareketi yapmış ve onu kızdıracak şeyler söylemiş. Eita bunu ciddiye alınca onunla kavgaya tutuşmuş.

Şu sıralarda ikili NHK dizisi "Segodon"da birlikte rol alıyor.

1G1MWA.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi