Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Sevdiğiniz Animeler?
En Sevdiğiniz Animeler?

Bugüne kadar izlediğiniz animeler içinde en çok hangilerini beğendiniz? Favori serilerinizi bu başlıkta paylaşabilirsiniz.
[Resim: ybUVZM.jpg]
one piece hep bir numara <3
naruto
death note
Clannad serisi
[Resim: tumblr_n2ynug44j91qbf8kso5_250.gif][Resim: tumblr_n436w8uZLe1qbf8kso10_250.gif]
Bul
naruto,d gray man,kaichou wa maid sama,kamisama hajimemashita,ouran high school host club,aishiteruze baby,fruits basket,ao no exorcist ve inu x boke ss Big Grin
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
1-Hunter X Hunter diğer serileri aynı kefeye koyamam istisnasız bir numara :T

@Toruga bir sıralama getirsen olmaz mı ?
Bul
(08-21-2014, Saat:04:39 PM)Reversi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.1-Hunter X Hunter diğer serileri aynı kefeye koyamam istisnasız bir numara :T

Nasıl sıralama getireyim anlamadım? Kiminin bir tane vardır kiminin bir sürü. Onu da siz sıralamak istiyorsanız sıralayabilirsiniz.
Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin kesinlikle bir numarada. Fakat onun dışında Slam Dunk, Rookies, Rokudenashi Blues gibi Furyo/Spor serileri de önemlidir benim için. Hajime no Ippo, Ashita no Joe, Diamond no Ace, Giant Killing gibi ciddi, bir şeyler anlatan, içi dolu spor serilerini de severim. Ayrıca Hotaru no Haka, Hadashi no Gen gibi dramalar da hoşuma gider. Bir de Ookami Kodomo no Ame to Yuki, Gin no Saji, Bakuman, Sakamichi no Apollon gibi iç ısıtan serileri de severim. Bir de Kingdom, Log Horizon gibi bol zeka manevrası içeren seriler, veya (Kingdom için konuşursak) belirli bir tarihi dönem/olay üzerine yazılmış seriler de ilgi alanım içerisinde. Dragon Ball ve Akira gibi sonsuz saygımın bulunduğu efsanelere de selam çakmadan geçmeyeceğim. Modern shounenler içerisinde ise Naruto'nun yeri ayrıdır bende anime izlemeye ilk başladığım seri olduğu için.

Ayrıca Toru-San, senden de bir cevap bekliyorum sevdiğin animeler konusunda soruyu soran kişi olduğun için. :)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
"What does it mean to be strong?"
Bul
(08-21-2014, Saat:08:22 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-21-2014, Saat:04:39 PM)Reversi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.1-Hunter X Hunter diğer serileri aynı kefeye koyamam istisnasız bir numara :T

Nasıl sıralama getireyim anlamadım? Kiminin bir tane vardır kiminin bir sürü. Onu da siz sıralamak istiyorsanız sıralayabilirsiniz.
İlk beş de ya da on felan desen ya birisi çıkıp izlediği bütün serileri yazarsa :S
Bence kısıtla getirmek daha iyi olmaz mı ? sadece bir öneri benimkisi senin bileceğin iş : D
Bul
(08-21-2014, Saat:09:15 PM)Reversi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-21-2014, Saat:08:22 PM)Toruga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

İlk beş de ya da on felan desen ya birisi çıkıp izlediği bütün serileri yazarsa :S
Bence kısıtla getirmek daha iyi olmaz mı ? sadece bir öneri benimkisi senin bileceğin iş : D

Yazsın sıkıntı değil. smile

(08-21-2014, Saat:09:08 PM)Bugiboo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ayrıca Toru-San, senden de bir cevap bekliyorum sevdiğin animeler konusunda soruyu soran kişi olduğun için. smile

Hayatımı değiştiren anime olduğundan Sailor Moon'u bir köşeye koyarım, diğerlerini başka köşeye. Basilisk en keyif aldığım serilerden birisi olmuştu. School Rumble keza öyle. Spor animelerinde Captain Tsubasa küçüklüğümden beri ilk sırada. Bunların dışında genel olarak popüler olan serileri ben de seviyorum Naruto, Dragon Ball gibi.
taa küçükken izlediğim ve bu sene tekrar başlayıp bitirdiğim sailor moon , bende yeri bambaşkadır <3 bunun için @Toruga nın da dediği gibi sailor moon bir köşeye diğerleri başka köşeye smile
2. olarak da Another diyebilirim. smile
[Resim: tumblr_nanl1txDUV1sgzdkco2_500.gif]
Bul
Herşeyiyle Bleach bir numaradır benim için smile

Başka Slam Dunk, Black Lagoon Serileri, Bakuman 1-2-3, Bakemonogatari Serileri, FMA, Ano Hana gibi çok var yaz yaz bitmez Big Grin
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Sevdiğiniz / Beğendiğiniz Anime Açılış ve Kapanışları? Toruga 3 1,727 05-30-2020, Saat:03:40 AM
Son Yorum: ~Haruna~
  Türk Televizyonlarında Yayınlanan ve Yayınlanacak Animeler Toruga 19 14,041 04-29-2020, Saat:01:52 AM
Son Yorum: Toruga
Tongue En Sevdiğiniz Anime Türleri! ezgi2002 15 6,500 05-13-2018, Saat:08:58 AM
Son Yorum: ekmll
Tongue En Komik Bulduğunuz Animeler ezgi2002 7 4,624 04-18-2017, Saat:11:54 PM
Son Yorum: ozgur29
  Eh, Artık Devam Sezonu Çıksın Dediğiniz Animeler. Mirai 7 3,244 09-25-2015, Saat:04:22 PM
Son Yorum: rynardhell
  Sizi En Çok Ağlatan Animeler? Mirai 10 8,870 09-18-2015, Saat:08:37 PM
Son Yorum: himawari
  Animeler Hakkında Yazılmış Yabancı Dilde Kitaplar / Download Toruga 2 2,485 11-18-2011, Saat:02:01 PM
  Yakında Yayınlanacak Animeler Toruga 5 6,206 05-02-2011, Saat:11:36 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi