Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JATEM'den Japonca Eğitim Bursu (Sonuçlandı)
JATEM'den Japonca Eğitim Bursu

[Resim: PWJ2XdA.jpg]

Sevgili Japan-Fans üyeleri, Japonya-Türkiye Enformasyon Merkezi (JATEM) bu Ekim ayında Japonya'da okumak ve çalışmak isteyenler için bir burs hazırladı. Burs 2014 Ekim ayında Kyoto Minsai Japanese School'da gerçekleşecek olan bir yıllık Japonca dil eğitimi, Japon iş eğitimi ve Japon kültürü eğitimini kapsıyor. Burs süresince çalışma ve yurt imkanlarına sahip olup, dernek tarafından okul sonrası üniversite ve iş konularında da destek olunacaktır.

Bursa herkes başvurabilir. Seçimler ben ve dernek yetkilileri tarafından yapılacaktır. Seçimlerde öncelik bana tanındığı için bursa başvuran arkadaşlar bana da ulaşıp bursu niye istediklerini ve Japonya'ya olan ilgileri konusunda bir şeyler yazarlarsa seçilmeleri kolaylaşacaktır.

Burs ücreti, kapsamı ve daha fazla detay için lütfen resmi duyuruyu okuyun!

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Başvuru yapan ve yapacak olanlara duyuru:

Başvuru yapmak isteyenler benimle iletişime geçmek zorundadır. Yani foruma üye olmayan bu başvuruyu Japan-Fans kotasını kullanarak yapamaz! Size doldurmanız için bir form veriyorum. Onu doldurmayan ve bana yollamayanların değerlendirmesi yapılmayacaktır. Bunu doldurduktan sonra JATEM'e mail atıp Japan-Fans'dan duyuru gördüğünüzü, Toruga'ya bilgi verdiğinizi ve başvurmak istediğinizi bildiren bir mesaj yazmanız gerekiyor ki sizin adınızı listeye alsınlar. Mail atmayan, form doldurmayan üyelerin değerlendirmesi yapılmayacağı için bursa seçilme şansınız yok. Bu nedenle eksik kısımlarınızı mutlaka tamamlayın.

Sorusu olan arkadaşları da JATEM'e mail atmaları için yönlendiriyorum. Sonra başvuru yapmaya karar verirlerse üstte yazdığım şekilde başvurularını yapmaları gerekiyor. Elimde formu olmayan arkadaşları değerlendirmeyeceğim ve mail'lerinde Japan-Fans'dan geldiğini yazmayan arkadaşlar Japan-Fans kotasından yararlanamazlar. Bilginize.

JATEM'den Açıklama

Jatem Bursu ile ilgilenen arkadaslarimizin dikkatine

Kyoto Minsai Language School”un Turkiye”de resmi bir araci kurumu olmayip, tarafimiz araciligiyla Turkiye islemleri yurutulmektedir. Dernegimiz soz konusu islemde sadece araci kurum olup muhattap olacaginiz esas kurum Kyoto Minsai Language School”dur. Dernegimizin yetkisi bursun sadece kontenjani ve bursu kazanacak ogrencilerin secimi ile sinirlidir. Odenemin taksit imkani sadece bursun dahil olmadigi yillik programlar icin gecerli olup, tercihiniz burslu egitimden yana ise talep ettiginiz uzere bir taksit imkani bulunmamaktadir. Bursun dahil olmadigi yillik ucret 633.800 JPY ve diger masraflardan olusmakta olup, burslu program ise bildiginiz uzere 500.000 JPY ve vergi ile sinirlidir. Arkadaslarimizin aklinda ki herturlu supheyi gidermek icin sunu da eklemek isteriz ki, soz konusu odemeler direkt siz ve Kyoto Minsai Language School arasinda gerceklesecektir. Dernegigimiz hicbir odeme konusunda ogrencilerimiz ile muattap olmayacak ogrencilermiz odeme konusu ile ilgili sonuna kadar Kyoto Minsai ile muattap olacaklardir. Okul, kayit, vb. sorulariniz ile ilgili diger bilgileri Kyoto Minsai Language School”un asagida linkini verdigimiz resmi web sayfasindan edinebilirsiniz. Gene anlasilmayan bir konu oldugnda dernegimizdende bilgi alabilirsiniz. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Saygilar
Cem Sakar / JATEM Dernek Baskani
Kyoto Minsai Japanese Language School

Tüm üyelerimize duyurulur...
[Resim: KWM6fz.jpg]
Burs ücretini bulacak olsam kesinlikle başvururdum. Düşünenlere çok teşekkür ederiz. Seneye olursa gitme ihtimalim olabilir. Big Grin

Bul
Peki sadece bu yıla özel bir durum mu?Yoksa her yıl bu burs verilecek mi?
Bul
(05-05-2014, Saat:05:46 PM)heyula07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Peki sadece bu yıla özel bir durum mu?Yoksa her yıl bu burs verilecek mi?

Bana söylenene göre sadece bu yıla özel. Bu yıl katılacak arkadaşların gelecek yıl da aynı fiyattan devam etme şansları var.
Süper haber ^^ başvuruyu tam olarak hangi adresten yapmalıyız cv'mizi direk mail mi atmamız gerekiyo?
Bul
(05-05-2014, Saat:11:08 PM)AppyRossa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Süper haber ^^ başvuruyu tam olarak hangi adresten yapmalıyız cv'mizi direk mail mi atmamız gerekiyo?

Özel mesajla bana ulaşın. Gerekli bilgileri vereceğim.
Keşke gitme ihtimalim olsaydı.. Ama ne o kadar para bulabilirim ne de okulu dondurabilirim Sad
Biri Japonya mı dedi? Rolleyes
Bul
bu çok güzel bir haber fakat malesef bende katılamıyorum Sad katılabilen arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim. bu fırsatı kaçırmasınlar..
nasıl başvuru yapacağımızı söyleyebilir misiniz ? giriş ücreti ne kadar ?
Bul
(05-09-2014, Saat:08:09 PM)akdmrderya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.nasıl başvuru yapacağımızı söyleyebilir misiniz ? giriş ücreti ne kadar ?

İlk mesajdaki resmi duyuruda tüm bilgiler yazıyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  JATEM Japonca Eğitim Programı (JEP) 2019 Ocak, Nisan, Temmuz, Ekim Alımları İle İlgili Duyuru Toruga 3 3,522 10-20-2018, Saat:04:20 PM
Son Yorum: Tessaiga
  2017 Ekim JATEM Japonca Eğitim Programı İle llgili (JEP) Toruga 0 1,410 04-21-2017, Saat:09:33 PM
Son Yorum: Toruga
  Japonya-Türkiye Enformasyon Merkezi (JATEM)'den Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler Toruga 0 4,314 11-21-2013, Saat:07:21 PM
  Japonya-Türkiye Enformasyon Merkezi (JATEM)'den Ticari Girişimcilere Destek Toruga 0 1,568 11-19-2013, Saat:06:46 PM
  Japonya-Türkiye Enformasyon Merkezi (JATEM)'den Öğrenci Danışmanlığı Desteği Toruga 0 1,895 11-16-2013, Saat:07:14 PM
  Japonya-Türkiye Enformasyon Merkezi (JATEM) Nedir? Amaçları ve Faaliyetleri Nelerdir? Toruga 0 5,553 11-16-2013, Saat:07:08 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi