Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doraemon (ドラえもん) (2005 -) / Download / Online İzle / Türkçe Dublaj
34. bölümün ilk macerası "İsteyene Soğuk Algınlığı" izleme ve indirme linkleri ilk mesaja eklendi. İyi seyirler.
g2NW42.jpg
yeni sezon bölümleri dün disney channelda başladı bilginize smile
Ara
(09-16-2014, Saat:03:22 PM)Ken Ichiochi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.yeni sezon bölümleri dün disney channelda başladı bilginize smile

Evet yeni bölümlerin başlayacağını çok önceden Doraemon Turkey twitter sayfasında duyurduk. Takipteyiz. smile
g2NW42.jpg
çok sevdiğim bir çizgifilimdir paylaşım için teşekkürler
12yDU2LJYtEh7W.webp

Ara
34. bölümün ikinci macerası "Kaplıca Tatili" izleme ve indirme linkleri ilk mesaja eklenmiştir. Çok sansürlü bir bölüm olduğu için yapması çok zamanımı aldı. Umarım bir daha uzun aralar vermeden paylaşımlarımı sürdüreceğim.
g2NW42.jpg
Merhaba.

Merak ettiğim bir şey, filmlerinin dublajı var mı? Eğer varsa, nasıl elde edebilirim. Televizyonda izlemek istiyoruz, ama bir türlü bulamadım. Altyazı olarak izleyemeyecek yaştalar. Zor oluyor. Bu yüzden, araştıyorum. Ama, bir türlü bulamadım.

Bu bir yana, linkleri sağladığınız için teşekkürler. Hoş bir arşiv parçası olabilir. En azından, çocuklar izlemek istediğinde açıp izletebilirim.

Zaten, Doraemon'u uzun zamandır takip eden biri olarak, sonunda dilimize kazandırıldığını görmek, ayrıca televizyonda yayınlanıyor olması ve takip edenlerin git gide arttığını bilmek, gerçekten muhteşem bir duygu. Umarım, bu şekilde katbekat artarak devam eder.
4LadWsY.gif

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.|| Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. || Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(08-01-2015, Saat:01:48 PM)CloudT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba.

Merak ettiğim bir şey, filmlerinin dublajı var mı? Eğer varsa, nasıl elde edebilirim. Televizyonda izlemek istiyoruz, ama bir türlü bulamadım. Altyazı olarak izleyemeyecek yaştalar. Zor oluyor. Bu yüzden, araştıyorum. Ama, bir türlü bulamadım.

Bu bir yana, linkleri sağladığınız için teşekkürler. Hoş bir arşiv parçası olabilir. En azından, çocuklar izlemek istediğinde açıp izletebilirim.

Zaten, Doraemon'u uzun zamandır takip eden biri olarak, sonunda dilimize kazandırıldığını görmek, ayrıca televizyonda yayınlanıyor olması ve takip edenlerin git gide arttığını bilmek, gerçekten muhteşem bir duygu. Umarım, bu şekilde katbekat artarak devam eder.

Bildiğim kadarıyla 2 film ve 1 özel bölüm (Doraemon'un Doğuşu) Türkçe olarak yayınlandı. Özel bölüm elimde var ama filmlerin dublajlı versiyonu elimde yok. Elime ulaşınca onlara da dublaj koymayı düşünebilirim. Ama kesilen sahneler vs. yüzünden dublaj gömme işi çok uzun ve meşakketli oluyor. Bakacağız. smile
g2NW42.jpg
Download için Devamı gelecek mi acaba ?
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • babarazzi
şey ben izleyem iyorum youtube hesabın kaldırılmış 2indirdiğm zaman kod çıkıyo sadece yine izleyemiyorum 3 vime odan izlesem bile butun vimeolu linklerde anladınız işte lütfen yardım edin
Ara
(08-07-2017, Saat:02:07 AM)jvcşsdjvşs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.şey ben izleyem iyorum youtube hesabın kaldırılmış 2indirdiğm zaman kod çıkıyo sadece yine izleyemiyorum 3 vime odan izlesem bile butun vimeolu linklerde anladınız işte lütfen yardım edin

Youtube hesabımız silindi. İndirme linkleri ise sağlamdır. İndirdikten sonra www.japan-fans.com şifresini girin açabilmek için. Vimeo izleme linkleri de yine çalışmaktadır.
g2NW42.jpg
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • ~Haruna~

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Watashi ga Motete Dousunda (私がモテてどうすんだ) / 2016 / İngilizce Altyazılı / Download Bessie. 0 87 10-27-2017, Saat:11:05 PM
Son Yorum: Bessie.
  [RAW Anime] Meitantei Conan (Detective Conan / 名探偵コナン) / 1996 - / Download Bessie. 0 144 09-14-2017, Saat:09:08 PM
  Gabriel Dropput (ガヴリールドロップアウト) / 2016-2017 / Download / İngilizce Altyazılı Bessie. 0 165 08-28-2017, Saat:09:43 PM
  Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu: Sukeroku Futatabi Hen (昭和元禄落語心中 ~助六再び篇~) / 2017 / Download / İngilizce Altyazılı Bessie. 0 242 07-08-2017, Saat:08:49 PM
  Kuzu no Honkai (クズの本懐) / 2017 / Download / İngilizce Altyazılı Bessie. 0 203 06-19-2017, Saat:01:41 PM
  Girlish Number (ガーリッシュ ナンバー) / 2016 / Download / İngilizce Altyazılı Bessie. 0 307 05-01-2017, Saat:06:33 PM
  Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions / 2016 / Download / İngilizce Altyazılı Bessie. 0 884 04-23-2017, Saat:10:35 PM
  Inazuma Eleven (イナズマイレブン) / 2008 / Download / 720p-HDTV MaCkeNzie 1 1,214 12-30-2016, Saat:10:29 PM
Son Yorum: Master117
  [RAW Anime] Soukou Kihei Votoms (装甲騎兵ボトムズ) / 1983-1984 / Download Bessie. 0 440 09-27-2016, Saat:05:47 PM
  [RAW Anime] Plastic Memories (プラスティック・メモリーズ) / 2015 / Download Bessie. 0 479 09-20-2016, Saat:07:36 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi