Anket Başlığı: Forumumuzu Nasıl Keşfettiniz?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Google'da arama yaparken
57.95%
51 57.95%
Çeşitli reklamlar yoluyla
3.41%
3 3.41%
Facebook veya Twitter sayfasından
11.36%
10 11.36%
Arkadaşım önerdi
14.77%
13 14.77%
Çeviri grubu ve diğer projeleriniz sayesinde
12.50%
11 12.50%
Katılımcı sayısı: 88 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumumuzu Nasıl Keşfettiniz?
Ai wa Kat-tun isimli animeyi izledikten sonra anime yorumlarından Kat-tun isimli bi' müzik grubu olduğunu öğrendim ve google'da arattığımda bu siteyi buluverdim. smile
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Arkadaşım önerdi
[Resim: red_gif_by_killing_innocence-d3iyspw.gif]
The Gazzete~Reita
JYJ~F.T Island~Big Bang
Bul
google sağolsun smile)
[Resim: tumblr_n00ywlEtES1qbf8kso2_250.gif] [Resim: tumblr_n00ywlEtES1qbf8kso5_250.gif]
Bul
Scandal hakkında bilgi araştırırken keşfettim.
Bul
bana da ablam söylemişti '' işte senin sevdiğin japonların sitesi var '' demişti ben de bu haberi aldığım için çok mutluydum çünkü ne facem var ne de twitter'ım var malesef babam izin vermediği için sadece benim için burası var başka hiçbir yer yok smile o yüzden sadece bu siteyi ablama söylemiştim '' beni de bu siteye üye yap '' diye smile
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
Çeviri grubu ve diğer projeleriniz sayesinde;

Kuroko no Basket'in mangasının Türkçe çevirisini ararken bu siteyi bulmuştum.smile
Ama gel gör ki o mangayı okumayı çok özlüyorum...Blush
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Bul
AKB48 hakkında bilgi ararken buldum. İyi ki de bulmuşum.
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul
Japonya ile ilgili yaptığım aramalarda falan çok sık giriyordum bu siteye bilgi amaçlı.
Daha sonra bir süre radyosuna takıldım. Az dinlemedim hani. Sadece ana sayfaya gelip radyoyu açıyordum.
Geçenlerde de bir film için geldim.. Ama üye olmayanlar linkleri göremiyor yazıyordu.. Bende bir sene önce son anda vazgeçtiğim şu üyeliği yaptım.. Lakin... O film değilmiş... Film tanıtımı imiş.. video da tanıtım mış T^T sabeshina~ T^T
Bir sitede gördüm sizi hani logolar olurya facebook twetter gibi işte orada birde jf yazan bir logo vardı merakımdan tıkladım ve üye oldum
sitenin adı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Japonca öğrenme sitesi burdaki herkes biliyor eminim. oradan keşfettim
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi