Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Son Aldığınız J-Pop ve J-Rock CD'leri, DVD'leri, Eşyaları
En Son Aldığınız J-Pop ve J-Rock CD'leri, DVD'leri, Eşyaları

Bu başlıkta en son aldığınız J-Pop ve J-Rock CD'lerini, DVD'lerini, eşyalarını resimleriyle birlikte paylaşabilirsiniz. Diğer üyeleri özendirmek serbesttir. Tongue Amacımız daha çok orijinal ürünün ülkemizden alınmasını sağlamak. Aldığınız ürünü ne şekilde aldığınızı kaç liraya aldığınızı da detay olarak belirtirseniz üyelere yardımcı olabilirsiniz.

Alışveriş Başlıklarımız:

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

İnternet Üzerinden Alışveriş Yapabilmek~

Alışveriş Sitelerimiz:

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. / Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Koleksiyon Başlıklarımız:

Hello! Project Koleksiyonumuz

En son aldığım CD ile açılışı izninizle yapıyorum.

[Resim: IIovuym.jpg]

[Resim: wIO8wHc.jpg]

Juice=Juice'in 2. single'ı "Ijiwaru Shinaide Dakishimete yo / Hajimete no Keikenchuu" elime ulaştı en son. CDJapan'dan aldığım versiyon ilk basım Regular Edition (Type B)'ydi. CD'nin yanında gruba dair bir bardak altlığı ve bir resim geliyor. Resim olarak en sevdiğim üye Tomoko'nun resminin çıkması şanslı olduğumun göstergesi. Bu ekstralar artık CDJapan'da tükenmiş gözüküyor. Elimi çabuk tuttuğum için mutluyum.

Single'ın içeriğine fazla değinmeyeceğim. Bana göre grubun en iyi single'ı. 2 şarkı da birbirinden iyi. Verdiğim paraya kesinlikle değen bir single oldu.

Bu açılıştan sonra sizlerin de mesajlarınızla canlı tutacağı bir konu olması dileğimle.
[Resim: AVfeVS.jpg]
Çok şanslıymışsın sevdiğin üye çıkmış Bravo

Bundan sonra aldıklarımı burada da paylaşırım,
benim de elime bugün Kojiharu'nun Photobook'u ulaştı smile

Berryz Koubou'nun "Motto Zutto Issho ni Itakatta / Rock Erotic" single'ı bugün elime ulaştı. Regular Version'u aldım.

[Resim: hJLRSOZ.jpg]

[Resim: aROuXTV.jpg]

Ebay'den oldukça ucuza geldi ve bu yüzden mutluyum. Bravo
Berryz Koubou'nun "Ai wa Itsumo Kimi no Naka ni / Fuutsu, Idol 10nen Yattaranai Desho!?" single'ı bugün elime ulaştı. Regular Version Type A aldım. CD daha çıkmadan sipariş verdiğim ilk basımlardan ve poster hediyeli geldi. İçinden Yurina kartı çıktı, idare eder.

[Resim: I9VW8S7.jpg]
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.'da oy kullanabilmek için arkadaşımdan Labrador Retriever CDlerini istemiştim.
Vakti olmadığından biraz geç yolladı ama
amaç zaten süre dolmadan oy kullanabilmekti Tongue
Geç yolladığı için bir özür olarak kendi koleksiyonundan
bana Kojiyuu mako_chan'e Atsumina kartı,
Ayrıca çok tatlı birer Hello Kitty telefon süsü yolladı.

İşte koleksiyonumuza yeni katılanlar...

CD'lerden çıkan resimler.
Bana Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. mako_chan'e Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. çıktı ^^

Arkadaşımın kendi koleksiyonundan bize gönderdiği kartlar,
Atsumina (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.)
ve Kojiyuu (Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir., Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.)

Birde Hello Kitty'cikler ^^

今は以上です。

Ne zamandır güncellememişiz. smile

NM48'den "Virginity" single'ını almıştım. Theater Version

[Resim: 6e8TIbn.jpg]

ve Kyosuke Himuro'nun "Memories Of Blue" albümü. 2. el olarak aldım, çok ucuza geldi. Zaten sıfırını bulmak mümkün mü bilmiyorum. Yakında da "I.DE.A" albümünü alacağım.

[Resim: LC3nkBo.jpg]

[Resim: rZTSZW3.jpg]
Gerçi ben almadım, bir arkadaşımdan aldım. BABYMETAL yapıştırması  smile

[Resim: 20150520_210828.jpg] 

[Resim: 20150520_210850.jpg]
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH

"Don't treat me like a fool just because I'm girl. I'm just killing time with you, you better thank me."
Ara
Arşivime yeni katılan AKB'nin yeni single Bokutachi wa Tatakawanai Type D

[Resim: 5_zpszliqzpxb.jpg]
[Resim: 6_zpsk78nvwsr.jpg]

Arkadaştan CDyi almasını rica etmiştim limited mi regular mı diye seçenek söylemeyince o da limited almış

limited versionunda ayrıca etkinliğe katılabilmek için bilet veriliyor

ah bide etkinliğe gidebilseydim  Angel

Senabtsu seçmeleri için verilen oy kartı:

Şarkı sözleri kitapçığında yer alan üyelerin resimleri:

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Scandal'ın "Sisters" single'ı, ondan önce de Kyosuke Himuro'nun "I.D.E.A."sı ve Speed'in "Carry On My Way" albümleri. "Sisters"ı imzalatıp resmini paylaşmıştım ama içinde güzel bir photobook var, diğer albümlerle birlikte onları da yakında fotoğraflayıp paylaşmaya çalışırım.
Benden de Mamoru Miyano'nun albümleri.^_^
Hiçbirini satın almadım hepsi bir Japon arkadaşımın hediyesi yine de paylaşmak istedim.smile

[Resim: LEGmXj.jpg]

İlk 4 albüm;
1-Fantasista
2-BREAK
3-WONDER
4-Passege

Ve son albüm,imzalı olduğu için sona sakladım.Foruntier.*w*

[Resim: 3PgQG0.jpg]
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi