Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçinden Ne Geçiyor?
5 günlük tatilde yapılacaklar listesi çıkardım da Allah belamı vermiş de haberim yokmuş...

Hiç durmadan çalışırsam her şey yetişiyor forum, ganbatte bana. :D
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
2 gündür paramparça haldeydim hem fiziki hem ruhen hayatımın çökmüş durumdaydım bu beni mahvetti ama dün trt müzikte canlı olarak festivali izleyene kadar  özelliklede scandalın performansı Big Grin   Scandal  acılarımı aldı ben fark ettiğimi de bugün anladım şuan kendimi daha iyi hissediyorum. yeni bir başlangıç zor olmasa gerek ama hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını hissediyorum. Eskiye bakıp durmak bir şey değiştirmeyecek elbette ileriye odaklanmalıyım sanrım zor olacak ama atlatacağım.
[Resim: e170532d232206adca1608ef5395d023.gif]
Bul
Valla şu TEOG çalışmalarım ve okul yüzünden Japan-Fans'a giremiyorum. Sad Yazık bana. Sad
[Resim: 12yDU2LJYtEh7W.webp]

Bul
Kitap okuyabilirim anime izleyebilirim oyun oynıyabilirim hatta ders çalışmak matematik fizik biyoloji kimya çözmek hoşuma gider gitar çalabilirim forumda takılabilirim müzik dinleyebilirim fakat şu an hepsi kulağa sıkıcı geliyo ve ben boş boş oturuyorum
[Resim: 6616C6A09338B91E9106D765B696570E69521088]
Sanırım insan boşlukta kalınca daha çok sabırsızlaşıyor. Huh

Ve not:
Şu n5-n4 Kanji kitabını bitireceğim ama bir türlü fırsat olmuyor.T___T
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Bul
İçimden gerçekten scandal ile nasıl fotoğraf çekilirim onu düşünüyorum.
Bul
Sitede Judo ile ilgili bir konu bulamadım. Ben mi yanlış arıyorum yoksa cidden Judo ile ilgili bir şey yok mu onu düşünüyorum. Ve tabi istanbulda kafama göre hemde yakın bir judo kursu var mı onu düşünüyorum.
@-dizikolik-

Aradığın konuya Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ulaşabilirsin.
~

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Gökkuşağı her zaman yağmurdan sonra gelir. Ama uzun sürmez yine kaybolur. Ve sonra yeni bir yağmurun yağmasını ve güneşin çıkmasını beklemek zorundasın.
[Resim: xPdeGf.jpg]
Neden... Okuduğum mangaların yeni bölümleri ne zaman çıkacak? Hem de bu kadar heyecanlı bir yerde bitmişken! Okashii
 [Resim: LyrgD0.png]

Johnny's <3 Hello! Project  <3 LDH
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinden Ne Geçiyor? #2 Toruga 1 119 08-12-2019, Saat:05:41 PM
Son Yorum: livzyliz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi