Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.75/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trendy Dergisinde Japon Sanatçıların Posterlerini Yayınlatıyoruz! [Aktif]
Biliyorsunuz ki Trendy Dergisi Koreli sanatçıların posterlerini, röportajlarını vs. yayınlıyor. Daha önce Japon ünlülerden bildiğim kadarıyla sadece Ikuta Toma'nın bir posteri yayınlandı. Fakat yeniden yayınlatabiliriz. Trendy istekleri dikkate alan bir dergi.

Projeye katılmak istiyorsanız yapmanız gereken şu olacaktır:

trendy@hurriyet.com.tr adlı e-mail adresine, konu başlığına POSTA yazarak, istediğiniz sanatçı ile ilgili poster, röportaj, yazı vb. gibi isteklerimizi bildiriyoruz. Dikkatlerini daha çok çekmek için forumun adresini de yazabilirsiniz.

Şimdiden katılacak herkese teşekkürler, el ele verirsek başarılı olacağımızdan şüphem yok! ;)

Yayınlanmış Posterler:

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (29 Ağustos - 04 Eylül 2011)
Ikuta Toma (?)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (07-13 Mayıs 2012)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (17-23 Eylül 2012)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (13-19 Ekim 2014)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. (29 Aralık 2014 - 04 Ocak 2015)
[Resim: xPdeGf.jpg]
Sanırım vakit buldukça e-mail yollayacağım ve formumuzun linkinide vereceğim smile
Ben bu zamana kadar bir sürü mail attım. Poster istedim, şarkı sözü istedim. Yazılar yazdım felan. Bir tane bile yayınlanmadı. Bu Trendy sallıyor. :dodgy:
Bul
sürüyle mail yolladım... tık yok :dodgy: :dodgy:
[Resim: tumblr_lidof8TfLH1qh4xaio1_400.gif]

Bul
japonya hayranlığı kore hayranlığından önce başladı türkiye'de ama kore hayranlığı hızla ve çok büyüdü.bir de kore hayranları oldukça fanatik.bu yüzden yollanan e-posta sayıları arasında büyük fark vardır diye düşünüyorum.
Bul
Ben aynı zamanda bir Kore hayranıyım. Onlar için de mail atıyorum ama hiç bir isteğim yayınlanmadı. :dodgy:
Bul
isteğinde yoğunluğu yaratamıyor olabilirsin.herkes tek bi ismi istese dikkate alırlar sanırım.
Bul
Daha önce Ikuta Toma'nın posterini yayınlamışlardı, o poster için çok büyük istek yapıldığını sanmıyorum. Eğer sesimizi biraz olsun duyurmayı başarabilirsek kazanırız. Ülkemize Kore hayranları çoğaldı evet ama anime / manga severleri de göz önüne alırsak ben Japon severlerin kesinlikle daha fazla olduğuna inanıyorum. smile
[Resim: xPdeGf.jpg]
Hem Japon hem Kore hayranı olarak ben de Japon Sanatçılarının poster ve şarkı sözlerinin yayınlanmasını istiyorum. The Gazette hayranı olduğum için Trendy'e bir çok e-posta gönderdim. Fakat hiçbiri yayınlanmadı. Geçen hafta sadece istekler bölümünde başka bir arkadaşımın The Gazette istediğini yayımladılar fakat poster yine yoktu. Biz Kore fanları örgütlenerek birçok yerde ismimizi gösterdik. Aynı ilgiyi Japon fanlarından da bekliyorum. Ben e-posta yollamaya devam ediyorum. İnşallah sesimizi duyan olur.
Aşırı anlamsız geliyor gülen mavi gökyüzü
Bul
bende yamapi'nin posterini istedim umarım dikkate alırlar sitenin linkinide ekledim smile
[Resim: DrNC7.jpg]
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  J-Melo'ya Mail Yolluyoruz! [Aktif] ~umi~ 60 28,630 01-02-2017, Saat:01:11 PM
Son Yorum: Toruga
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,788 05-02-2016, Saat:08:46 PM
  Dizi Yayınlatmayı Deneyelim [Aktif] niyon 135 68,247 09-21-2015, Saat:12:36 AM
Son Yorum: -dizikolik-
  Japon Ünlülere Twitter'dan Ulaşalım [Aktif] Toruga 67 34,454 09-21-2015, Saat:12:32 AM
Son Yorum: -dizikolik-
Rainbow Hatsune Miku'yu Türkiye'ye Getirelim! [Aktif] miyakohirasawa 6 3,693 10-31-2014, Saat:06:00 PM
Son Yorum: agg1401
  Genç TV'de Japon Sanatçıların Klip ve Konserlerini Yayınlatalım! [Aktif] Toruga 0 1,956 10-08-2014, Saat:08:45 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Verelim! [Aktif] Toruga 0 1,397 05-05-2014, Saat:03:21 PM
  Dünya Müzik Ödüllerinde Japon Sanatçılara Oy Veriyoruz! [Sonuçlandı] Toruga 2 2,578 10-13-2013, Saat:11:21 PM
  Trendy Dergisi Fan Club'ta Yazılarımızı Yayınlatalım! [Aktif] Queen. 18 10,667 06-01-2013, Saat:08:01 PM
Son Yorum: nana-chan
  9. Ankara Japon Film Festivali'ne Gidiyoruz! (1-4 Şubat 2012) Night06 7 4,500 03-19-2013, Saat:02:14 PM
Son Yorum: Kunoichi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi