Merhaba sayın ziyaretçi, forumumuzdan tam anlamıyla yararlanabilmek ve bize destek olmak adına sadece 30 saniyenizi ayırarak forumumuza üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini gerçekleştirmek için lütfen buraya tıklayın. Teşekkür ederiz.

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NYC
2012.05.28 Hey! Hey! Hey! Music Champ - NYC [Talk + Haina!]

[Resim: DHtFK.jpg]

2012.05.28 Hey! Hey! Hey! Music Champ - NYC [Talk + Haina!]
avi. / 1280x720 / 239MB / 00.04.21

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Şifre: HEY!X3NYC
[Resim: CwVuLwJ.png]
Bul
[Resim: yTzGr.jpg]
[Resim: oMb76.gif][Resim: CHhB3.gif]
[Resim: cO0pX.gif][Resim: q1jHk.gif]
[Resim: zOMvv.gif][Resim: AMI3c.gif]
[Resim: W6pmk.gif][Resim: CIhjK.gif]
[Resim: oQqdD.gif]
Bul
[Resim: Aiv7N.jpg]
[Resim: o2SAN.gif][Resim: ATQhZ.gif][Resim: uzhAH.gif]
[Resim: Z30pJ.gif][Resim: I78zZ.gif]
Bul
[Resim: LoTkO.jpg][Resim: joBSV.jpg][Resim: 8jdlY.jpg]
[Resim: ZmrEN.jpg][Resim: 5Tgkp.jpg]
[Resim: sEQM1.jpg]
[Resim: cdGTH.jpg]
[Resim: jymzH.jpg]
[Resim: fPN58.gif]
Bul
Bul
[Resim: pJoSs.gif]
[Resim: S0nEM.jpg]
[Resim: eieid.jpg]
[Resim: e66QY.jpg]
[Resim: td8Pk.jpg]
[Resim: 2CTud.jpg]
[Resim: aZbH8.jpg]
[Resim: 1rFO7.jpg]
[Resim: VcDqn.jpg]
Bul
[Resim: lxbBG.jpg][Resim: ULOwR.jpg][Resim: w6yeH.jpg]
[Resim: PN0jP.jpg]
Bul
Popolo Magazin Haziran 2012 [NYC]

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Aşk 1: Gülmek

Gülmek insan için birinci sıradadır! Arkadaşlarımla birlikteyken gülmekten karnıma ağrılar girer (gülüyor). Kızların ağlayan yüzünü görmeyi sevmiyorum.

Aşk 2: Yıldız

Sık sık aya ve yıldızlara bakarım. Ah, sanki romantik bir şeye sahipmişim gibi (gülüyor). Evin çatısındaki teleskobumdan yıldızlara bakıyorum. Bu anları gerçekten çok seviyorum.

Aşk 3: Uyumak

İnsanlar uyursan büyürsün derler, değil mi? Doğal olarak insan uyuyunca neşeli olur, ama uykusuz kalınca sersemleşir. Her gün en az 8 saat uyumak istiyorum.

Aşk 4: Amino asit

Boyumun uzamasına yardımcı olacağını duyduğumdan beri sık sık içiyorum! Rutin olarak gece uyumadan önce alıyorum.

Aşk 5: Yakiniku

Yakinikuyu çok sevdiğim için yalnız yemek bile benim için sorun değil. İki gün önce öğle yemeğinde Yakiniku yedim. Çok lezzetliydi~ Eh, çok mu yiyorum?! Bir dahaki sefere daha dikkatli olacağım (gülüyor).

Aşk 6: Patlıcan

Sebzeler arasında en çok patlıcanı severim. Dün bayağı patlıcan kızarttım. Patlıcan kızartmak da çok hoşuma gitti!

Aşk 7: Nakayama Yuuma

Yuuma ilginç bir kişi. Kansai dialekti sahte gibi (gülüyor). Kendisiyle görüştüğümüz zaman eski olaylardan konuştuk. Onunla konuşmak eğlenceliydi!

Aşk 8: Monoton

Beyazı sevdiğim için odamdaki her şey beyaz. Ama genellikle kıyafetlerimde siyah rengi tercih ediyorum.

Aşk 9: Hitap şekli

Kız arkadaşımın bana “Ryosuke” demesini, ilk adımla seslenmesini istiyorum. Ama arkadaşlarım bana ilk adımla hitap ettiğinde memnun olmuyorum! Yalnızca kızarkadaşım bana ilk adımla hitap edebilir (gülüyor).

(Japon kültüründe samimi olmadığın birine ilk adıyla hitap etmek saygısızlık kabul edilir,genellikle soyadlarıyla birbirlerine hitap ederler.)

Aşk 10: Oturma odası

Oturma odası evimin en gözde yeridir. Televizyon izlerken ve dinlenirken kendimi orada daha sakin hissediyorum.

Aşk 11: Konser

NYC olarak bir konser vermek istiyorum. Şarkılarımızın çoğalmasını ve konserde diğer gruplarla farklı konseptler yapmak istiyorum. Aklımda birçok fikir var!

Aşk 12: Chinen Yuuri

Bugünlerde Chinen şirinden havalıya dönüştü. Özgüveni arttı, artık her şeyi tek başına yapıyor. Tam bir erkek!

Aşk 13: Narenciye

Portakal ve üzüm kokusundan hoşlanıyorum. Odam sitrus koyuyor!

Aşk 14: Egzersiz

Bedenimi hareket ettirmek iyi hissettiriyor. Dün arkadaşlarımla spor tesisine gittim. Bu kez moralimiz yüksek! (gülüyor)

Aşk 15: Güneş

Ruh halim havaya bağlı. Güneşli havalarda moralim tavan yapar, yağmurlu günlerde ise dibe çökerim. (acı acı gülümsüyor)

Aşk 16: Yemek pişirmek

İnsanlar için yemek pişirdiğimde ve lezzetli olduğunu söylediklerinde mutlu oluyorum. Carbonarayla ((İtalyan Mutfağı) Yumurta, rendelenmiş Parmesan peyniri, pastırma veya jambonla yapılan bir makarna sosu.) kendim bir tarif oluşturmak istiyorum! Televizyonda izledim eğer içine biraz tiramisu eklersek Carbonaranın tadının daha lezzetli olacağı söylendi.

Aşk 17: Kas alıştırması

Her gün 300 defa ağırlık kaldırıyorum. Ama bugünlerde yavaşladım, kendimi daha fazla disipline etmeliyim!

Aşk 18: NYC

JUMP ve NYC ile birlikte olmanın anlamı farklı. NYC'de herkes karakterini ortaya koymak zorunda. İki üyeye de değer veriyorum.

NYC İtirafı

Çok fazla Yakiniku yediğim için dikkatli olmalıyım! Tek başıma Yakiniku yediğim zaman 2 kilo alıyorum. Çok üzgünüm~ (terliyor) Yazın daha açık renkli kıyafetler ve iş dolayısıyla mayo giydiğim için söz veriyorum yaza dek 2 kilo vereceğim!

Çeviri: Landis
[Resim: 82017455768479709242.gif]
Bul
Ichiban Song Show 2012.06.06 NYC - Haina! + Yuuki 100%

[Resim: Zpb92.png]

Boyut: 171 MB
Süre: 03:53

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: tumblr_m56b44w7Zz1rrdd5mo1_250.gif]
[Resim: L5Ddt.jpg]
[Resim: eFxQc.jpg]
[Resim: 37q5S.jpg]
[Resim: S1JUv.jpg]
[Resim: VIs2o.jpg]
[Resim: MchNY.jpg]
[Resim: nqRM0.jpg]
[Resim: tGj32.jpg]
[Resim: jDPfe.jpg]
[Resim: F3E3n.jpg]