Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ertuğrul Filmi Japan-Fans Buluşması
Aralık ayına girdiğimizde kimler gelebilir kimler gelemez tekrar tartışabiliriz. Şuan gelecekler ile gelemeyeceklerin kesinlik verileceğini sanmıyorum. Umarım gelmek isteyenler gönül rahatlığıyla hiçbir aksilik çıkmadan toplanabilir böylece filme gidebiliriz. smile  
Herhangi bir durum olursa veya merak ettikleriniz varsa bana mesaj atabilirsiniz smile
Bul
Arkadaşlar hepiniz biliyorsunuz ki Ertuğrul 1890 Bu Cuma vizyona giriyor. İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve gelebilecekler bana mesaj atsın. Yer ve zamanı hep beraber ayarlarız diye düşünüyorum.   Blush
Bul
(12-22-2015, Saat:10:12 AM)kagami chan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Arkadaşlar hepiniz biliyorsunuz ki Ertuğrul 1890 Bu Cuma vizyona giriyor. İstanbul Anadolu yakasında bulunan ve gelebilecekler bana mesaj atsın. Yer ve zamanı hep beraber ayarlarız diye düşünüyorum.   Blush

Avrupa Yakasında olanları niye dışlıyorsunuz? Big Grin Cidden bu organizasyonu ilk düşündüğümüzde daha çok var diyordum üç gün kalmış bir anda Big Grin
[Resim: jIfBZTog.jpeg]
Anime Listem
:
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bul
Dışlamadım ki Big Grin  Avrupa yakasından gelebilecekler varsa buyursunlar bekleriz Big Grin  benimde ilk aklımdan geçen şey daha çok var olmuştu zaman su gibi akıp geçiyor cidden Big Grin
[Resim: e170532d232206adca1608ef5395d023.gif]
Bul
Kim ısmarlıyor? Big Grin
Bul
Hadi bakalım.az kaldı.Big Grin
[Resim: 9qAl2o.jpg]
Bul
3 gün kaldı sabırsızlanıyorum ben Avrupa yakasında avcılarda oturuyorum anadolu yakası benim için hayal smile
[Resim: kJ1Wjr.gif]
Bul
Herkese merhaba arkadaşlar Big Grin  Sonunda Film yarın vizyona giriyor, gelecek üyeler yarın buluşmakta sıkıntı yaşana bileğini dile getirdi bu yüzden ortak bir karar aldık. Filme Cumartesi gitmeye karar verdik smile  Saat öğlen gibi düşündük Sinemadan önce ve sonra oturup muhabbet edebiliriz böylelikle smile

Gelmek isteyen yarın akşam 12'ye kadar bana mesaj atabilir, mekanı yarın gelecek kişilere mesaj olarak atacağım smile
[Resim: e170532d232206adca1608ef5395d023.gif]
[-] 1 üye bu mesaja teşekkür etti:
  • Salamander
Bul
az önce 18.45 seansına bilet almak için sinemaya gittim ama hiç bilet satılmadığı için filme giremicem Sad yarın ne olur allah kerim
Bul
Uzun uğraşlar sonucunda filmi izledim smile gerçekten çok güzel bişey çıkmış ortaya zaman zaman duygulandım açıkçası mutlaka izleyin
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Who Wants to Come to Japan GP Programına Başvuru Yapalım [Aktif] Bessie. 4 2,695 05-02-2016, Saat:08:46 PM
Son Yorum: Toruga
  1. Japan-Fans İstanbul Buluşması (5 Mayıs 2012) Toruga 29 15,570 10-15-2012, Saat:05:30 PM
Son Yorum: Biizu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi