Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
Müzik Haberleri - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (http://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Japonya (http://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Japonya'dan Haberler (http://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Konu Başlığı: Müzik Haberleri (/showthread.php?tid=19)

RE: Müzik Haberleri - Landis - 10-07-2011

İnanamıyorum,yıkıldım.Bir gün ayrılacaklarını hiç düşünmemiştim. Sad

RE: Müzik Haberleri - SaDe - 10-07-2011

SuJu "Mr. Simple"ın Japonca teaser'ını yayınlamış

RE: Müzik Haberleri - glşh - 10-07-2011

(10-07-2011, Saat:06:51 PM)Küçük Melek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Yamashita Tomohisa & Nishikido Ryo News Grubundan ayrılıyor.

7 Ekim'de, Johnny & Associates'den iki NEWS üyesi, Yamashita Tomohisa ve Nishikido Ryo, aynı gün grupdan çekildiklerini açıkladı. Yamashita solo faaliyetleri takip edecek ve Nishikido Kanjani∞ faaliyetleri üzerinde durucak.

Koyama Keiichiro, Kato Shigeaki, Masuda Takahisa ve Tegoshi Yuya: Sonuç olarak, NEWS dört üyesi ile faaliyetlerine devam edecektir.

Tokyohive O7.10.2011

üüüüü Sad yamapi'nin böyle birşey yapacağı belliydi zaten ama bence öyle hayal ettiği gibi büyük bir yıldız olamayacak <.< ryo da duyduğum kadarıyla Kanjanide epey mutluymuş <.< ne diyelim yinede ikisi de news in en parlak üyelerindendi -.- benim asıl düşündüğüm shige-koyama Sad ya tegomass da bizde çekiliyoruz o zaman derlerse :/

Şaşırdım doğrusu; ama üzüldüm diyemem. Yamapi’nin tek başınada başarılı olacağını düşünüyorum. Çok seveni var doğrusu. Ryo için ise zaten kanjani8’de daha çok beğeniyorum onu. Bence kanjani8’e daha çok yakışıyor. smile Ne diyelim umarım iyi olur ikisi içinde. smile

RE: Müzik Haberleri - Bessie. - 10-07-2011

Ben de Ryo'nun Kanjani8'de daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Yamapi hakkında yorum yapmayacağım. O bence her yerde en iyisi. smile

RE: Müzik Haberleri - Mirune - 10-07-2011

Akanishi'nin Johnny's'ten en samimi 2 arkadaşı onun adımlarından ilerliyor. Tongue Hayırlısı olsun. Sevenleri üzülmüştür tabii ama beklenen bir şeydi bu. News'in de onların da yolu açık olsun. smile

RE: Müzik Haberleri - Toruga - 10-07-2011

News bu saatten sonra bitmiştir bence, gruptan ayrılanlara başarılar.

RE: Müzik Haberleri - jasminee - 10-08-2011

Do As Infinity "Tasogare"nin tanıtım videosunu yayınladı

[Resim: 20111008doasinfinity.jpg]

Do As Infinity yeni şarkıları "Tasogare"nin tanıtım videosuyla döndü!
8 Ekim'de resmî YouTube kanallarında yayınlanan tanıtım, "Alice Harikalar Diyarı" teması taşımakta.

"Tasogare", "Sengoku BASARA"nın bitiş şarkısı olacak ve 16 Ekim'de single olarak çıkarılacak.
Siz de bu arada klibin tanıtımına göz atın.

Çeviri: jasminee
08.10.11 Kaynak: Tokyohive

RE: Müzik Haberleri - sean_paul_sense - 10-08-2011

(10-01-2011, Saat:05:41 PM)sean_paul_sense Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
''The Best Of BIGBANG''
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

BIGBANG 23 Kasım'da çıkaracağı Japonca albüm için hangi şarkıyı Japonca söyleyecekleri hakkında bir anket yapmıştı. Haru Haru birinci oldu. Bu albümde Haru Haru'da bulunacak. Albüm 14 şarkılıktır. Albümde Dae Sung'un da geri döneceği belirtilmiştir.
Kaynak: Allkpop,Korea-Fans

Şarkı Listesi

Arkadaşlar bu albüm G-Dragon'un başına gelenler yüzünden iptal oldu.

NEWS adına üzüldüm. Artık bence de bitiler. Böyle kaliteli bir grubun böyle olması yazık.

RE: Müzik Haberleri - Toruga - 10-08-2011

(10-08-2011, Saat:09:42 PM)sean_paul_sense Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-01-2011, Saat:05:41 PM)sean_paul_sense Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
''The Best Of BIGBANG''

BIGBANG 23 Kasım'da çıkaracağı Japonca albüm için hangi şarkıyı Japonca söyleyecekleri hakkında bir anket yapmıştı. Haru Haru birinci oldu. Bu albümde Haru Haru'da bulunacak. Albüm 14 şarkılıktır. Albümde Dae Sung'un da geri döneceği belirtilmiştir.
Kaynak: Allkpop,Korea-Fans

Şarkı Listesi

Arkadaşlar bu albüm G-Dragon'un başına gelenler yüzünden iptal oldu.

İptal olmamış da sanırım ertelenmiş bilinmeyen bir tarihe, ben öyle duydum.

RE: Müzik Haberleri - sean_paul_sense - 10-09-2011

Öyle umarım. Çok olaylar yaşandı ve bunların Japonya'da atlatılması bekleniyor.