Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey!
Müzik Haberleri - Baskı Önizleme

+- Japan-Fans / Japonya Hakkında Her Şey! (http://www.japan-fans.com)
+-- Forum: Japonya (http://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Japonya'dan Haberler (http://www.japan-fans.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Konu Başlığı: Müzik Haberleri (/showthread.php?tid=19)

RE: Müzik Haberleri - Reikon - 09-26-2011

C.N Blue sevdiğim kore gruplarındandır. Heart Şarkı da güzelmiş. Teşekkürler smile

RE: Müzik Haberleri - a.j. - 09-26-2011

YUI Shanghai'de Bir Caddede Bedava Konser Verdi

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

24 Eylül'de şarkıcı,besteci Yui Shanghai'de bir caddede bedava konser verdi.Çok sıkı korunan bir caddede konser vermesi pek sıradışı değildi.
Yui'nin gitar eşlğinde söylediği dört parçayı birçok genç durup dinledi.Konserin ertesi günü Jing’an Temple'de bulunan Hisamitsu Mağazasında verdiği konseri ise 1,500 fanı izlemeye geldi.Mağaza görevlilerinden bir bayan “Yui'nin tarzını seviyorum.” yorumunda bulundu.
25 Eylül'de ‘Shanghai Japon Haftası‘nda Yui, Shanghai International Studies Üniversitesinde Japon kültür ve müziğini tanıtacak.

Çeviri:Landis
Kaynak: Tokyohive

RE: Müzik Haberleri - YJH - 09-26-2011

Yui harika bir sanatçı sesini çok seviyorum Heart

RE: Müzik Haberleri - Toruga - 09-27-2011

'90'ların J-Rock Şarkıları Visual Kei Starları Tarafından Cover'lanacak!

[Resim: ivZDH.jpg]

Günümüzün popüler Visual Kei grupları, '90'ların unutulmaz J-Rock şarkılarını yeni bir albümde Cover'layacaklar.

23 Kasım'da çıkacak albümün adı "CRUSH! -90’s V-Rock best hit cover songs" olacak.

Albümde Annie’s Black, R Shitei, OX, Gurudo, 9GOATS BLACK OUT, MEGAMASO, MORAN gibi gruplar yer alacak. Bu gruplar Dir en Grey'den “Yurameki”, Siam Shade'den “Glacial Love” ve Hide with Spread Beaver'dan “ROCKET DIVE” gibi şarkıları Cover'layacaklar

İşte tracklist:

[Resim: lU47I.jpg]

1. Aoi – “Mizerable” (GACKT)
2. Annie’s Black – “GOKIGEN Tori ~crawler is crazy~” (SOPHIA)
3. ADAPTER. – “FLOWERS OF ROMANCE” (CASCADE)
4. R Shitei – “Yurameki” (Dir en Grey)
5. amber girls – “SHINE” (LUNA SEA)
6. OZ – “Shiroi Yami” (ROUAGE)
7. GIRUDO – “Glacial Love” (Siam Shade)
8. Chemical Pictures – “JAM” (THE YELLOW MONKEY)
9. ZUCK – “BEAT” (Kawamura Ryuichi)
10. 9GOATS BLACK OUT – “SPEED” (BUCK-TICK)
11. ν [NEU] – “HOT LIMITE” (T.M. Revolution)
12. Hanashounen Baddies – “Kumo no Ito” (PIERROT)
13. HERO – “Yuuwaku” (GLAY)
14. Blu-BiLLioN – “Mirai Kouro” (La’Cryma Christi)
15. MEGAMASO – “ROCKET DIVE” (hide with Spread Beaver)
16. Moran – “ILLUMINATI” (Malice Mizer)

Çeviri: Toruga

27.09.2011 - Tokyohive

RE: Müzik Haberleri - Reikon - 09-27-2011

"1. Aoi – “Mizerable” (GACKT)
4. R Shitei – “Yurameki” (Dir en Grey)"

Bu şarkıları çok merak ediyorum. Acaba sahipleri kadar güzel söyleyebilecekler mi? Güzel bir albüm olacağa benziyor. smile

Teşekkürler^_^

RE: Müzik Haberleri - jasminee - 09-28-2011

[Resim: 20110922ashidamanasolod.jpg]
Popüler çocuk oyuncu Ashida Mana(7) solo şarkıcılık kariyerine başlıyor. Yetenekli oyuncunun bir yıl içerisinde Universal Music'le bir albüm çıkarması planlanıyor.
Geçen hafta bir reklam filmine tema şarkısı olan, "Suteki na Nichiyobi ~Gyu Gyu good day!~" adlı solo parçasını reklamın tanıtım toplantısında şirin dansıyla birlikte seslendirmişti.
Hayranları tarafından merakla beklenen reklam filmi yayınlanmaya başlandı.

Kaynak:Tokyohive

RE: Müzik Haberleri - jasminee - 09-28-2011

Kendi görüşümü belirtmeden geçemeyeceğim. Çok şirin bir reklam olmuş.Rolleyes Replay butonu öldü resmen. hehe
Bu haberi özellikle Mako_chan için yazdım Big Grin

RE: Müzik Haberleri - Keiko* - 09-28-2011

açıkçası ben bu kadar küçük yaştaki çocukların müzik ya da film piyasasına girmesini çokta doğru bulmuyorum ki bu şirin kız aşmış kendini de solo şarkı çıkarıyormuş hadi

hayırlısı bakalım uzak doğudan daha neler duyacağız merakla bekliyorum :dodgy: :dodgy:

RE: Müzik Haberleri - glşh - 09-28-2011

çok şirin ama Bravo

RE: Müzik Haberleri - Küçük Melek - 09-30-2011

Bu sonbaharda Johnny'nin yeni grubu ''Sexy Zone” başlangIç yapacak
Johnny & Associates bu sonbaharda grubun kendi adını taşıyan bir "Sexy Zone" sıngle ile debut yapacağını ilan etti.
Yeni grubun üyeleri, Nakajima Kento (17)(Heart ), Kikuchi Fuma (16), Sato Shori (14), Matsushima Yani (13) ve Marius Yo (11).

Tokyohive 29.9.2011

benim yorumuma gelirsek bence yaşı bu kadar genç üyeler için fazla iddialı bir isim o.O ama benim 2 favori junıor ım var burada kento ve fuma Heart bu yüzden ismi ve benzeri şeyleri pek takmıyorum yeter ki kento'yu görüyüm O.O grubun ilk şarkısını merakla (hemde fazlasıyla) bekliyorum DanceLolWave
birde
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
haberi varmek için bu resmi kullanmışlar HeartRolleyes ne kadar dikkat çekici merak uyandırıcı bir resim değil mi? Shy